راه های رسیدن به آرزوها

در این مطلب راهکارهایی برای رسیدن به آرزوها ارائه شده است.
شنبه، 16 شهريور 1398
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
راه های رسیدن به آرزوها
آرزوها میتونن بخشی مهمی از زندگی ما باشن. میتونن نقش یک محرک و انگیزه قوی رو تو زندگی ما داشته باشن و یا برعکس باعث بشن اعتماد به نفس ما پایین بیاد. اینکه آرزوهای زیادی داشته باشیم و براشون برنامه ریزی کنیم خیلی خوبه اما باید همیشه در نظر داشته باشیم که ممکنه رسیدن به اونها خیلی سریع اتفاق نیفته و گاهی هم اصلا ممکن نشه. چند اشتباهی که خیلی از ما تو انتخاب آرزوهامون می کنیم میتونه دلیل نرسیدن هامون باشه.

آرزوهای بزرگ خیلی خوبه اما ما باید همیشه شرایط رو هم در نظر بگیریم. یعنی اول خودمون و موقعیت خودمون رو خوب بشناسیم و در واقع کمی هم در آرزوکردن هامون معقول باشیم. برای مثال اگر جزو افرادی هستید که با یک ساز موسیقی آشنایی ندارید و تصمیمی هم برای شروع این کار ندارید نباید آرزو داشته باشید روزی نوازنده بزرگی بشید.

تنها آرزو کردن کافی نیست. برای رسیدن به آرزوهامون باید برنامه ریزی داشته باشیم.، باید بدونیم کجای راه ایستادیم و هر بار برگردیم مسیری که طی کردیم رو دوباره نگاه کنیم. مشکل کارمون رو بشناسیم و سعی کنیم اونها رو رفع کنیم.

در راه رسیدن به آرزوها نباید خسته بشیم یا بترسیم. با هر قدمی که به جلو میری خودت رو تشویق کن، خودت رو باور داشته باش و بودن که تنها کسی هستی که میتونی آرزوهات رو به واقعیت تبدیل کنی و این اتفاق انقدر بزرگ و قشنگ هست که زمین خوردن ها و خستگی ها در مقابلش ارزشی نداره.

با رسیدن به یک آرزو، رویاهای جدید بسازیم نباید متوفق بشیم. وقتی به چیزی که خیلی دوست داریم رسیدیم باید خیلی زود یک آرزوی دیگه رو جایگزین کنیم. دنیا پر از حس ها و تجربه های قشنگ هست و تنها به دور و بر ما محدود نمیشه.

زندگی بدون داشتن آرزوها و رویاهامون قشنگ نیست.

ما با تلاش کردن و داشتن یه برنامه ریزی خوب می تونیم خیلی از رویاهامون رو واقعی کنیم. فقط کافیه تصمیم بگیریم چون ما مسئول محقق کردن آرزوهامون هستیم و اگر بهشون نرسیم هیچ کس دیگه ای مقصر نیست.


منبع: سایت رنگی رنگی


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
مقالات مرتبط