0
ویژه نامه ها

شاخص های کاندیدای اصلح

به کی رای بدهند؟ شاخص این است که شعارهای انقلاب بایستی به وسیله مسؤولین و منتخبین ما روز به روز زندہ تر شود. این شاخص است. ربطی به جناح بندی ها ندارد، ربطی به اسم ها ندارد.
شاخص های کاندیدای اصلح
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  فرمودند:
به کی رای بدهند؟ شاخص این است که شعارهای انقلاب بایستی به وسیله مسؤولین و منتخبین ما روز به روز زندہ تر شود. این شاخص است. ربطی به جناح بندی ها ندارد، ربطی به اسم ها ندارد. علاج دردهای این ملت و وسیله رسیدن به آرمان های این ملت، شعارهای انقلاب است؛ اینها باید حفظ شود.
 
آن کسانی که با این شعارها به معنای حقیقی کلمه مخالفند، دشمن این شعارهایند؛ اینها نباید در مراکز تصمیم گیری واقع بشوند. بین ملتند، باشند. آحاد ملت، هر کسی هر عقیده ای داشته باشد، اشکال ندارد؛ اما آن کسی که عقیده اش این است که این ماشین باید راه نیفتد، این را نمی شود پشت رل گذاشت.
 
یک آدمی که عقیده اش این است که از این جا باید این اتومبیل حرکت نکند، این شخص را پشت فرمان خودرو بگذاریم، هیچ وقت این اتومبیل حرکت نخواهد کرد. باید کسی را بگذاریم که معتقد به این حرکت باشد، معتقد به این راه باشد، معتقد به آن هدف باشد، معتقد به توانایی های ملی باشد، معتقد به اسلام، معتقد به انقلاب باشد و شاخص ها را قبول داشته باشد. این آن نقطه حساس است.(1)
 
پی‌نوشت‌:
1- بیانات در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان به مناسبت روز ۲۹ بهمن 1386/11/28
 
منبع: انتخابات؛ لیلة القدر نظام اسلامی (آراء و نظرات مقام معظم رهبری درباره انتخابات)، بکوشش: سعید شیرازی، ناشر: انتشارات انقلاب اسلامی، تهران، 1390ش، ص 154
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.