0
ویژه نامه ها

قرآن نفیس؛ زینت زندگی ها

آیا به دنبال یک مرکز فروش و هدیه‌ی مطمئن از قرآن نفیس می‌گردید؟ جستجوها را کنار بگذارید و همین حالا به چیزی که می‌خواهید برسید. فروشگاه اینترنتی امروز کالا، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع قرآن، در هدیه های ارزان و مناسب است. شما می‌توانید انواع، قرآن نفیس، قرآن جلد چرم، قرآن وزیری، قرآن رحلی و... را از این مرکز دریافت کنید
قرآن نفیس؛ زینت زندگی ها
خرید انواع قرآن نفیس، قرآن چرمی و قرآن رحلی با بهترین کیفیت
آیا می‌خواهید خانه‌ی خود را به نور کلام الهی مزین کنید؟ قرآن نفیس و قرآن های زیبا از قدیم زینت خانه به حساب می‌آمدند. قطعا شما هم زمانی که قصد خرید یک وسیله مهم برای خودتان و خانه ای که در آن ساکن هستید را دارید، سعی می‌کنید سراغ بهترین فروشنده بروید و محصولی با کیفیتی عالی خریداری کنید.

اهمیت دادن به زیبایی و کیفیت محصولات مهم و مورد نیازمان، نشان دهنده‌ی سلیقه و فرهنگ بالای شخصیت ماست. حال چه چیزی مهمتر از قرآن؟ هدیه دادن قرآن های زیبا و ارزشمند از گذشته یک رسم زیبا بوده است. اگر به دنبال خرید قرآن نفیس و یا قرآن جلد چرمی، قرآن وزیری و قرآن رحلی هستید، همراه ما باشید تا تجربه‌ی یک خرید فوق العاده را داشته باشید.
قرآن نفیس؛ زینت زندگی ها
خرید انواع قرآن نفیس


قرآن زیبا، خانه‌ی نورانی
از گذشته بزرگترها، همیشه برای وارد شدن به یک خانه جدید، قرآن و آب همراه خود می‌بردند. در تمام خانه ها، قرآن های زیبا روی طاقچه ها، زینت خانه به حساب می‌آمده است. گویی قرآن هر چقدر زیباتر باشد، به صاحب کلام آن احترام گذاشته می‌شود. بله، خداوند زیباست و زیبایی ها را دوست دارد. کلام خداوند با ارزش ترین دارایی انسان ها است که باید مورد احترام باشد.

جود یک قرآن نفیس در هر خانه‌ای ضروری است. یک قرآن رحلی خوش خط، با برگه های خوش ورق و مرغوب، شیرینی یک تلاوت آرامش‌بخش را دو چندان می‌کند. قرآن وزیری با طرح های زیبا و چشم نواز می‌تواند رابطه شما با کلام خداوند را نزدیکتر و گرم تر کند. یکی از عارفان درگاه الهی چه زیبا فرمود که از هر طریقی سعی کنید خودتان را با قرآن همنشین کنید.

اگر به دنبال ارتباطی عمیق تر با خداوند هستید، ابتدا باید حرف های او را بخوانید، خرید یک قرآن زیبا می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند. در واقع خانه‌ای که با قرآن زینت داده شود، قطعا نورانی تر است.

ویژگی های قرآن نفیس
شاید برای شما سوال پیش بیاید که قرآن با قرآن چه فرقی می‌کند؟ کلمات که همان است، پس چرا باید قرآن نفیس، یا قرآن وزیری، قرآن معطر و قرآن جلد چرمی بخریم. ابتدا لازم است درباره ویژگی های این قرآن ها اطلاعات بیشتری داشته باشیم. قرآن هایی که از مجموعه امروز کالا خریداری می‌کنید، دارای جلدهایی زیبا، برگه هایی باکیفیت و مرغوب، وزنی سبک و طرح هایی دلنشین هستند.

خطوط و کلمات این قرآن ها کاملا خوانا و با اعراب گذاری هایی ساده و قابل درک تهیه شده اند. در واقع شما برای خواندن هیچ سوره‌ای به سختی نمی‌افتید و این اتفاق می‌تواند تلاوت شما را روان تر، نورانی تر و راحت تر کند. به هر میزان تلاوتی راحت تر داشته باشید، بیشتر می‌توانید با شیرینی و حلاوت قرآن کریم آشنا شوید و ارتباط خود را گرم تر و صمیمی تر کنید.

قطعا جلد و طرح یک کتاب اولین چیزی است که با آن ارتباط برقرار می‌کنیم. اگر دقت کرده باشید، در کتابخانه ها هم جذب کتاب هایی می‌شویم که طرح های زیباتری دارند. این کار علاوه بر اینکه نوعی احترام گذاری به کلمات قرآن است، باعث قوت ارتباط ما با بیانات وحی هم می‌شود.

اگر قصد دارید فرزندتان و یا کودک و نوجوانی را با قرآن کریم آشنا کنید، قطعا هدیه دادن یک قرآن نفیس و یا یک قرآن وزیری خوش رنگ و زیبا می‌تواند تاثیر بیشتری داشته باشد. شما همچنین می‌توانید با خرید قرآن های دارای جعبه و صندوق، مکانی امن برای این کتاب مقدس داشته باشید و آن را از خراب شدن ها جلوگیری کنید. قطعا لازم است فرقی بین کلمات خداوند و نوشته های دیگر وجود داشته باشد.
 
پس به صورت کلی ویژگی های قرآن نفیس را می‌توان به این گزینه ها دسته بندی کرد:
  • طرح و جلدی زیبا و چشم نواز
  • خطوطی برجسته و خوانا
  • اعراب گذاری های قابل فهم
  • کیفیت خوب ورقه ها
  • جنس عالی جلد
  • مقاومت بیشتر در برابر آسیب ها
  • تقویت ارتباط با قرآن
  • بهترین هدیه برای همه
  • زینت بخش خانه ها
  • جذب توجه بیشتر برای قرائت

قرآن نفیس؛ زینت زندگی ها
قرآن کریم، قرآن نفیس، قرآن جلد چرم، قرآن وزیری


امروز کالا، بهترین منبع خرید قرآن نفیس
آیا به دنبال یک مرکز فروش و هدیه‌ی مطمئن از قرآن نفیس می‌گردید؟ جستجوها را کنار بگذارید و همین حالا به چیزی که می‌خواهید برسید. فروشگاه اینترنتی امروز کالا، ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین انواع قرآن، در هدیه های ارزان و مناسب است. شما می‌توانید انواع، قرآن نفیس، قرآن جلد چرم، قرآن وزیری، قرآن رحلی و... را از این مرکز دریافت کنید و از کیفیت خرید خود راضی باشید. یک بار تجربه کنید، برای همیشه مشتری شوید.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: مرتضی شعله کار