0
ویژه نامه ها

مدرک ICDL مورد تایید امور استخدامی

مهارت ۷ گانه که مخفف آن International Computer Driving License  یکی از مهارت های اصلی رایانه میباشد
مدرک ICDL  مورد تایید امور استخدامی

با توجه به شرایط کاری روز مره تمامی مراکز دولتی و خصوصی نیازمند این می باشند تا کارمندان خود با دوره آموزش ICDL  آشنایی داشته باشند و دریافت مدرک icdl  نیز یکی از الزامات استخدام میباشد.

مدرک ICDL  معتبر را چگونه بشناسیم؟

پس از طی کردن آموزش icdl برای دریافت مدرک icdl  معتبر توجه کنید که موسسه فوق اعتبار لازم را داشته باشد. بسیاری از موسسات ازاد فنی حرفه ای پس از شرکت دور دوره شما را جهت شرکت در آزمون icdl  به سازمان فنی حرفه ای معرفی میکنند و پس از شرکت در ازمون از خود سازمان فنی حرفه ای مدرک اخذ و قابل رهگیری از خود سازمان میباشد.

تذکر: در صورتی که آموزش گاه آزاد فنی حرفه ای  مدرک موسسه خود را با شماره مجوز فنی حرفه ای به اسم مدرک پایان دوره آموزش  با نمره و آزمون به کاربر ارائه دهد با اسم مدرک فنی حرفه ای این نوع مدارک برخلاف آیین نامه فنی حرفه ای و خلاف قوانین فنی حرفه ای میباشد

و شما میتوانید جهت اطلاع بهتر با شماره خود سازمان فنی حرفه ای تماس بگیرید و نام آموزشگاه را اعلام کنید و حتما سوال خود را راجب به این که خود ان آموزشگاه مدرک را اخذ میکند و از سازمان فنی حرفه ای رهگیری نمیباشد را مطرح نمایید تا از صحت این موضوع مطلع گردید.

نتیجه گیری اینکه اگر آموزشگاه  آزاد فنی حرفه ای اگر از سمت خود مدرکی با اسم مدرک پایان دوره آموزش با نمره و آزمون به کاربری ارائه دهد طبق ایین نامه فنی حرفه ای خلاف و فاقد ارزش می باشد.

 
مدرک ICDL  مورد تایید امور استخدامی
 

گرفتن مدرک icdl  فوری

مرکز آموزش هرمس نخستین مرکز آموزش مجازی با قابلیت آزمون آنلاین  بلافاصله پس از ثبت نام و صدور مدرک icdl  دیجیتال و مدرک فوریICDL  معتبر ملی و مدرک بین المللی

صورت فیزیکی در کشور میباشد که با ۷ سال سابقه در بستر وب یکی از برند های شناخته شده آموزش مجازی می باشد.

جهت ثبت نام و دریافت سریع مدرک icdl  میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.
مدرک icdl
 

مدرک  icdlمورد تایید سازمانی امور استخدامی کشور

مدرک icdl مراکزی که در لیست استخدامی کشور ، یا مستقیم از خود سازمان فنی حرفه ای ، وزارت علوم وزات فرهنک و ارشاد اسلامی و آموزش پرورش باشد مورد تایید مراکز دولتی استخدامی کشور میباشد .
 

مدرک دیجیتال icdl

شما میتوانید پس از ثبت نام در دوره آموزش مهارت ۷ گانه icdl   با شرکت در آزمون آنلاین در هر کجا که هستید از طریق رایانه شخصی یا موبایل خود به صورت چهار گزینه ی آزمون را اجرا کنید و تا ۳ مرتبه آزمون برای شما قابل اجرا خواهد بود و در صورت قبولی بلافاصله به صورت دیجیتال مدرک icdl   خود را میتوانید مشاهده ، دانلود یا پیرینت بگیرید و اصل مدرک فیزیکی به صورت پست پیشتاز برای آدرس شما در هر کجای کشور میباشد ارسال میگردد.

برای  اطلاع از شرایط و هزینه مدرک icdl  بر روی لینک زیر کلیک کنید
هزینه مدرک icdl


 
مدرک ICDL  مورد تایید امور استخدامی
 

Icdl  چیست؟

مهارت ۷ گانه که مخفف آن International Computer Driving License  یکی از مهارت های اصلی رایانه میباشد که شامل ۷ مهارت اصلی رایانه بوده و کارمندان با دریافت این مدرک میتوانند توانایی خود در این رشته آموزش پر طرف دار را نشان دهند و برای استخدام از ان استفاده کنند.
                                                                              

مدرک فنی حرفه ای icdl

جهت دریافت مدرک  icdl فنی حرفه ای باید به یکمی از آموزشگاه های مجاز فنی حرفه ای مراجعه کرده و پس از طی کردن دوره شما را جهت آزمون به خود سازمان معرفی کنند تا پس از قبولی از سمت خود فنی حرفه ی مدرک برای شما اخذ گردد
 

دوره آموزش icdl  شامل چیست؟

Word - ورد
Excel - اکسل
Power Point – پاور پوینت
Access - اکسس
Internet - اینترنت
Windows - ویندوز
آموزش مبانی رایانه
 
مدرک ICDL  مورد تایید امور استخدامی 
با طی کردن این دوره ها جهت استخدام در مراکز استخدامی کشور کار فرمایان متوجه این میشوند که شما توانایی کار با رایانه در محیط کار را خواهید داشت.
 

گرفتن مدرک ICDL   بدون کلاس

در صورتی که قبلا آموزش ICDL  را طی کرده باشید و نیاز به مدرکICDL  سریع داشته بشاید میتوانید از مرکز آموزش هرمس گزینه نیاز به محتوای آموزش ندارم را انتخاب کنید و تنها با شرکت در آزمون مربوطه مدرک خود را به صورت آنی دریافت کنید.

جهت دریافت مدرک بدون کلاس وارد لینک زیر شوید
آزمون  icdl

آموزش مهارت ۷ گانه به صورت مجازی

در صورتی که به دنبال آموزش با کیفیت هستید مرکز آموزش هرمس به ادرس اینترنتی hermeslearn.com با ارائه آموزش های مجازی بدون حضور برای شما بستری راحت و آسوده  از راه دور برای شما دوستاران فراهم نموده است تا بتوانید هر کجا هستید آموزش ببینید و مدرک خود را دریافت  نمایید.استفاده از عبارات سوالی یا اعداد وهمچنین بهره‌برداری از روندهای روز وخبرربایی در عنوان می‌تواند باعث افزایش بازدید و خوانده شدن خبرتان ‌شود.

محتوای اصلی رپورتاژ خودرا با توجه به محدودیت‌های وبسایت مدنظر در تعداد کلمات بنویسید.

تصویر شاخص: اولین تصویر فایل شما به عنوان تصویر شاخص شناخته می‌شود.

تا می‌توانید از تیترهای فرعی استفاده کنید که جذابیت خواندن متن را ارتقا می‌دهد.علاوه بر تیترهای فرعی استفاده از بولت‌ها و اشاره تیتروار به نکات هم بسیار جذاب خواهد بود.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: مرتضی شعله کار
موارد بیشتر برای شما