0
ویژه نامه ها

معتبرترین سامانه حقوقی برای ثبت برند و ثبت شرکت

از جمله خدماتی که توسط گروه مجرب دنیای ثبت ارائه می‌گردد، ثبت شرکت، دریافت کارت بازرگانی، ثبت برند،و ...
معتبرترین سامانه حقوقی برای ثبت برند و ثبت شرکت
راه‌اندازی کسب و کار و تأسیس شرکت، فرایندی است که باید‌ها و نباید‌های زیادی در آن وجود دارد. مراحل قانونی و اداری مربوط به ثبت شرکت از اولین مراحلی هستند که متقاضی ثبت باید آن‌ها را بگذراند.

البته به جز مراحل مربوط به ثبت قانونی شرکت اقدامات دیگری نیز وجود دارند که می‌توان به وسیله آن‌ها تجارت مورد نظر را گسترش داد.

به طور مثال ثبت برند فرایندی است که وظیفه منحصر‌سازی نام یک برند تجاری و کاهش احتمال سوء استفاده از آن را برعهده دارد. این اقدام مانند هر اقدام اداری دیگری دارای مراحل مختلفی است.

گذر از این مراحل به تنهایی کار آسانی نیست. در این مواقع هیچ چیز به اندازه همراهییک گروه متخصص نمی‌تواند انجام مراحل اداری را سرعت ببخشد.
 

معرفی سامانه و موسسه حقوقی دنیای ثبت 
معتبرترین سامانه حقوقی برای ثبت برند و ثبت شرکت


مؤسسه حقوقی دنیای ثبت، یکی از معتبرترین گروه‌های حقوقی فعال در زمینه ثبت و انجام امور اداری مربوط به آن است. از فعالیت‌های اصلی این گروه می‌توان به انواع خدمات حقوقی و ثبتی، صدور مجوز‌ها، امور مالی و مالیاتی و دریافت گواهینامه انواع ایزو و کد کارگاهی بیمه، کد اقتصادی و... اشاره کرد.

مشاوران مؤسسه دنیای ثبت در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی و کمک به مشتریان هستند؛ همچنین این گروه خدمات آنلاین را برای کمک به مشتریان پر مشغله‌ای که با مشکل کمبود وقت روبرو هستند در نظر گرفته است.
 

خدمات سامانه دنیای ثبت در ایران و خارج

 
سامانه حقوقی دنیای ثبت خدمات حقوقی خود را به مشتریان داخل کشور محدود نکرده است. مشتریان و متقاضیان سراسر جهان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با مشاوران و متخصصان دنیای ثبت ارتباط برقرار کنند و انجام امور حقوقی و ثبتی خود را به این گروه بسپارند. از جمله خدماتی که توسط گروه مجرب دنیای ثبت ارائه می‌گردد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
 
 • ثبت شرکت

دنیای ثبت خدمات مربوط به ثبت شرکت را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد. علاوه بر این مشتریان می توانند از پشتیبانی و مشاوره رایگان متخصصان این گروه استفاده کنند.

 • دریافت کارت بازرگانی

متخصصان فعال در گروه دنیای ثبت انجام مراحل دریافت کارت بازرگانی را با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌دهند.

 • خدمات حسابداری

گروه حسابداری دنیای ثبت از بهترین متخصصان فعال در این زمینه هستند. این متخصصان کلیه امور مربوط به حسابداری از جمله خدمات حسابداری، حسابرسی، پرونده‌های مالی و مالیاتی، تهیه صورت‌های مالی و... را به مشتریان ارائه می­دهند.

 • ثبت برند

ثبت برند از خدمات اصلی گروه دنیای ثبت است. اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با تکیه بر سابقه درخشان دنیای ثبت، اقدامات مربوط به ثبت برند را به این موسسه بسپارند. 

 • دریافت انواع گواهی ایزو

خدمات مربوط به دریافت گواهی ایزو توسط متخصصان گروه دنیای ثبت انجام می‌شوند. این افراد صفر تا صد این اقدام را برای مشتریان خود انجام می­دهند.
 
 • دریافت کد کارگاهی بیمه

متقاضیان دریافت کد کارگاهی بیمه می‌توانند با مراجعه به دنیای ثبت از خدمات متخصصان مجرب این گروه برخوردار شوند.
 

ثبت شرکت

 
معتبرترین سامانه حقوقی برای ثبت برند و ثبت شرکت
ثبت شرکت اولین قدمی است که گروه‌های تجاری برای راه‌اندازی کسب و کار خود باید بردارند. این مسأله از نظر حقوقی اجباری است و شرکت‌هایی که به طور رسمی ثبت نشده‌اند، اجازه فعالیت قانونی در کشور ایران را نخواهند داشت. ثبت رسمی شرکت امکان استفاده از مزیت‌های این اقدام قانونی را برای گروه‌های تجاری ایجاد می‌کند.

متقاضیان ثبت شرکت می‌توانند با توجه به نوع فعالیت تجاری‌شان برای ثبت شرکت در یکی از انواع سهامی، غیر سهامی، سهامی خاص و عام، نسبی، تعاونی، مسئولیت محدود، دانش بنیان اقدام کنند.
 

ثبت برند و لوگو

ثبت برند از دیگر اقداماتی است که انجام آن هنگام راه‌اندازی یک کسب و کار برای گسترش زمینه فعالیت‌های گروه تجاری ضرورت دارد. حالا سؤال اینجا است که برند چیست و چه کاربردی دارد؟

واژه انگلیسی برند در واقع معادل واژه نمانام در زبان فارسی است که وظیفه منحصر‌سازی یک نام و نشان برای یک شخص حقیقی و حقوقی را دارد. متقاضیان ثبت برند مجاز هستند که نام تجاری مورد نظر خود را به صورت لاتین یا فارسی به ثبت برسانند.

شرکت‌هایی که برند منحصر به فرد خود را دارند می‌توانند از مزایای این اقدام برای گسترش و رونق بخشیدن به تجارت خود استفاده کنند.

از مهم‌ترین مزیت‌های ثبت برند می‌توان به امنیت حقوق مالکیت معنوی کالا یا خدمات گروه‌های تجاری اشاره کرد. مؤسسه دنیای ثبت با کادری مجرب و متخصص آماده خدمت‌رسانی جهت ثبت برند در داخل یا خارج از کشور است.
 

دریافت کارت بازرگانی

 
معتبرترین سامانه حقوقی برای ثبت برند و ثبت شرکتکارت بازرگانی مجوزی است که افراد برای انجام فعالیت‌های مربوط به صادرات و واردات کالا و خدمات به آن نیاز دارند. فرایند دریافت کارت بازرگانی مرحله‌ای است که باید پس از ثبت شرکت یا مؤسسه تجاری در داخل یا خارج از کشور انجام شود.

متقاضیان پس از انجام مراحل اولیه برای پایان دادن به پروسه دریافت کارت بازرگانی باید به اتاق بازرگانی صنایع معادن ایران مراجعه کنند.

قابل ذکر است که مدت زمان اعتبار این کارت، بازه زمانی محدودی دارد. معمولاً این بازه زمانی بین یک تا پنج سال است. تعیین و تأیید بازه زمانی مورد نظر توسط وزارت بازرگانی ایران انجام می‌شود.

توجه داشته باشید که اعتبار سامانه ثبتی که از طریق آن اقدام به دریافت کارت بازرگانی کرده‌اید بسیار مهم است. مؤسسه دنیای ثبت با سابقه درخشانی که دارد می‌تواند همراه مطمئنی برای شما و گروه تجاری‌تان باشد.

کارت‌های بازرگانی دارای انواع مختلفی هستند. این کارت‌ها با توجه نوع فعالیت تجاری و شرایط موجود به سه دسته کارت تولیدی، خدمات، ترخیص کالا، صنعتی و تجاری تقسیم می‌شود.
 

خدمات حسابداری

امور مالی یکی از حساس‌ترین بخش‌های هر شرکت تجاری است. حساسیت این بخش ایجاب می‌کند که افراد متخصص و مجرب به امور مربوط به این بخش رسیدگی کنند. نظارت و مدیریت بر این امور نیازمند خدماتی است که اصطلاحاً خدمات حسابداری نامیده می‌شود.

دنیای ثبت در کنار خدمات ثبتی و حقوقی خود متخصصان مجربی را دارد که می‌توانید خدمات حسابداری خود را به آن‌ها بسپارید.

این تیم حسابداری آماده عقد قرارداد دائمی با شرکت‌های سراسر ایران است. از خدماتی که گروه حسابداری این موسسه ارائه می‌دهند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

· خدمات اجرایی حسابداری
· دریافت مشاوره خدمات حسابداری
· ارائه اتوماسیون خدمات حسابداری
· خدمات حسابداری مالیاتی
· ارائه خدمات حسابداری، مالی برای شرکت و کارکنان
· مشاوره رایگان خدمات حسابداری

 

دریافت کد اقتصادی

دریافت کد اقتصادی از دیگر اقداماتی است که اشخاص حقوقی و حقیقی پس از راه‌اندازی شرکت باید برای آن اقدام کنند. مؤسسان از روز تأسیس شرکت به مدت شصت روز کاری مهلت دارند تا برای دریافت کد اقتصادی اقدام کنند. اقدام برای دریافت این کد، نیازمند ارائه مدارک خاصی است که در ادامه ذکر خواهند شد.
 
 • کارت ملی و شناسنامه تمام اعضای هیئت مدیره شرکت

 • آگهی ثبت تأسیس شرکت در روزنامه رسمی

 • کپی اساسنامه شرکت

 • دفترچه صادر شده توسط اداره دارایی

 • مجوز‌ها و گواهی‌های مربوط به فعالیت تجاری مورد نظر

 • سند مالکیتیا اجازه نامه ملک شرکت

 • گواهی شروع فعالیت و عدم فعالیت

 

ارائه انواع گواهی ایزو

گواهی ایزو ISO یکی از مواردی است که اشخاص حقیقی و حقوقی پس از تأسیس شرکت خود باید برای اخذ آن اقدام کنند. دریافت این گواهی از مواردی است که متقاضیان می‌توانند رسیدگی به آن را به متخصصان دنیای ثبت بسپارند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: مرتضی شعله کار
موارد بیشتر برای شما