0
ویژه نامه ها

روانشناسي شخصيت با استفاده از رنگ چشم ها

معمولا انسان ها براي به دست آوردن شناخت بيشتر از دوستان و اطرافيان خود و يا شناخت سطحي از کساني که براي اولين بار با آنها رو به رو مي شوند به گزينه هاي مختلفي پناه مي برند و ما در اينجا با عنايت به حسي که امکان دارد شما را ترغيب نمايد تا در بعضي مواقع شناخت بيشتري نسبت به اطرافيان خود داشته باشيد، به بررسي انواع رنگ چشم و شخصيت دارندگان آن مي پردازيم.
روانشناسي شخصيت با استفاده از رنگ چشم ها

 روانشناسي شخصيت  با استفاده از رنگ چشم ها
روانشناسي شخصيت با استفاده از رنگ چشم ها


 


 
معمولا انسان ها براي به دست آوردن شناخت بيشتر از دوستان و اطرافيان خود و يا شناخت سطحي از کساني که براي اولين بار با آنها رو به رو مي شوند به گزينه هاي مختلفي پناه مي برند و ما در اينجا با عنايت به حسي که امکان دارد شما را ترغيب نمايد تا در بعضي مواقع شناخت بيشتري نسبت به اطرافيان خود داشته باشيد، به بررسي انواع رنگ چشم و شخصيت دارندگان آن مي پردازيم:
ـ رنگ چشم سبز
رنگ چشم سبز نشان دهنده آن است که صاحبان آن شخصيتي قوي و اراده اي بالا دارند. در تصميم گيري ها، خيلي محکم عمل کرده و تا حدي خود راي و مغرور هستند. اين افراد اعتماد به نفس بالايي دارند و در کمک به ديگران سعي مي کنند تا آخرين توان خود را مصرف کنند.
ـ رنگ چشم آبي
دارندگان چشم هاي آبي داراي نگاهي عميق بوده و شخصيتي حساس و شفاف دارند. اين افراد به راحتي فکر و نظر خود را به ديگران تحميل مي کنند و به همين نسبت جرات و شجاعت ويژه اي هم به خرج مي دهند. قابل توجه است که بيشتر چشم آبي ها طبيعت و احساساتي هنري و ملموس دارند.
ـ رنگ چشم مشکي
صاحبان چشمان مشکي انسان هايي رويايي هستند که در فضاي شاعرانه زندگي مي کنند و همچنين بسيار دست و دل باز هستند. بسيار سعي مي کنند با هرچه دارند به ديگران کمک کنند. اين افراد همچنين داراي خلق و خوي اجتماعي و احساسات ظريف هستند.
ـ رنگ چشم قهوه اي
چشم قهوه اي، سنبل مهرباني و محبت است و هر چه تيره تر باشد مهر و محبت صاحبش بيشتر است. چشم قهوه اي ها بسيار خون سردند و هرچه را که مي خواهند به راحتي تصاحب مي کنند. چنين به نظر مي رسد که اين افراد معناي عصبانيت را نمي شناسند و از آرامشي تمام نشدني بهره مند هستند.
ـ رنگ چشم خاکستري
صاحبان چشم هاي خاکستري دو دسته هستند، يا از شخصيتي آرام و با اعتماد به نفس برخوردارند و يا شخصيتي عصبي و انقلابي دارند و هميشه به دنبال آرامش مي گردند ولي در مجموع انسان هايي سرسخت و سنگين دل هستند.
ـ رنگ چشم عسلي
با وجود اينکه چشم عسلي ها انسان هايي خوش قلب هستند ولي با ديگران صريح نيستند. اين افراد هميشه به دنبال دوست مي گردند. چشم عسلي ها معمولا از کودکي روي پاي خود بزرگ شده و دوست ندارند به ديگران تکيه کنند.
منبع:اطلاعات هفتگي شماره 3422 ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما