سخن معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف

يکی از افتخارات پرتال فرهنگی راسخون ارائه مفاهيم و مطالب به‌روز، زيبا و جذاب فرهنگی در بخش‌های مختلف بوده و از اولين روزهای تأسيس، مطالب آن توانسته بخش عظيمی از کاربران فرهنگی اينترنت را جذب صفحات خود نمايد و در جامعه فرهنگی تأثيرات خود را داشته باشد.
اين پرتال افتخار آن را دارد که با پشتيبانی فکری قوی که برخاسته از ايده‌ها و نظرات افراد دلسوز و فرهنگی است شاهد حضور کاربران بيشتری از استان‌های متعدد داخل کشور و همچنين فارسی زبانان خارج از کشور می‌باشد.
سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای رسالت فرهنگی خود، همواره اقدام به تولید و انتشار محصولات فرهنگی در قالب پوستر، بنر و مجموعه‌های نمایشگاهی جهت اشاعه فرهنگ ناب اسلامی و بهره‌برداری سازمان‌ها و مراکز فرهنگی در مناسبت‌های مختلف قمری و شمسی نموده و به منظور مقابله با جنگ نرم دشمن اقدام به چاپ و انتشار کتاب‌ها و نشریات متنوع فرهنگی جهت استفاده آحاد جامعه اسلامی می‌نماید.
همچنین با ارائه نرم افزارهای اسلامی در نسخه‌های اندروید و رایانه‌ای و محصولات صوتی و تصویری متنوع، نسل جوان را با معارف و آموزه‌های مقدس اسلامی آشنا نموده و سعی در بصیرت افزایی نوجوانان و جوانان و تحقق مطالبه مقام معظم رهبری مبنی بر شکل‌گیری نسل جوان مؤمن انقلابی دارد.
معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، این مجموعه آثار را با عنوان «تولیدات فرهنگی» در پرتال فرهنگی راسخون نیز ارائه می‌نماید تا مخاطبان بیشتری به خصوص در فضای مجازی از آن‌ها بهره‌مند گردند.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه
 احمد شرفخانی