بازدید : 809 بار

يکشنبه، 21 فروردين 1390

آنالیزه قهرمان

ملیت :  ایرانی   -   قرن : 14 منبع : شرح حال تخصصی استادان و دانشیاران کشور (جلد سوم)
سال تولد: 1308، مرتبه علمى: دانشیار، رشته: زبان و ادبیات آلمانى، دانشكده: ادبیات و علوم انسانى، دانشگاه: شهید بهشتى خلاصه شرح حال تخصصى سوابق تحصیلى: كارشناسى ارشد بیولوژى و زبان آلمانى از دانشگاههاى ابرهارد آلمان و تهران در سال 1333 و دكتراى تخصصى علوم طبیعى از دانشگاه ابرهارد آلمان در سال 1354، متخصص در ادبیات آلمان. مرتبه علمى: دانشیار دانشگاه شهید بهشتى از سال 1346. زمینه‏هاى علمى و تحقیقاتى: ترجمه بعضى از آثار ادبى نوین ایران، تحقیق در زمینه صرف و نحو زبان آلمان. تألیفات تعداد تألیفات (نگارش یا ترجمه كتاب) بزبان فارسى:- تعداد تألیفات (نگارش یا ترجمه كتاب) بزبان خارجى: 2 زمینه علمى تألیفات: دستور زبان آلمان و تجزیه و تحلیل دستورى متن. مقالات تعداد مقالات بزبان فارسى:-، تعداد مقالات بزبان خارجى: 2 زمینه علمى مقالات: Die Horen، نقد ادبى.
ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.
توجه داشته باشید که به سوالاتی که در قسمت نظرات پرسیده میشود، جواب داده نخواهد شد، لطفا پیشنهادات و انتقادات را از طریق ارتباط با ما و سوالات خود را از طریق ارسال سوال و مشاوره ارسال نمایید.