بازدید : 653 بار

يکشنبه، 21 فروردين 1390

بهرام مقدادی

ملیت :  ایرانی   -   قرن : 14 منبع : شرح حال تخصصی استادان و دانشیاران کشور (جلد سوم)
سال تولد:-، مرتبه علمى: دانشیار، رشته: زبان و ادبیات انگلیسى، دانشكده: زبانهاى خارجى، دانشگاه: تهران خلاصه شرح حال تخصصى سوابق تحصیلى: كارشناسى زبان انگلیسى از دانشسراى عالى تهران با احراز رتبه اول، كارشناسى ارشد زبان و ادبیات انگلیسى از دانشگاه كلمبیاى آمریكا در سال 1345، ارائه دانشنامه تخصصى در سال 1346 و دكتراى زبان و ادبیات فارسى از دانشگاه كلمبیاى آمریكا در سال 1348. مرتبه علمى: استادیارى دانشگاه تهران در سال 1348، استاد مركز دانشگاهى واشنگتن در سال 1358 به مدت یكسال، ارتقاء به درجه دانشیارى دانشكده زبانهاى خارجى دانشگاه تهران. زمینه‏هاى علمى و تحقیقاتى: زبان و ادبیات انگلیسى، شعر، نمایشنامه، نقد داستان و راهنمایى مشاوره و نظارت بر 30 پایان‏نامه كارشناسى ارشد. تألیفات تعداد تألیفات (نگارش یا ترجمه كتاب) بزبان فارسى: 4 تعداد تألیفات (نگارش یا ترجمه كتاب) بزبان خارجى: 1 زمینه علمى تألیفات: در زمینه رمان، نقد ادبى و تاریخ ادبیات. مقالات تعداد مقالات بزبان فارسى: 100، تعداد مقالات بزبان خارجى:- زمینه علمى مقالات: نقد داستان، شعر، نمایشنامه.
ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.
توجه داشته باشید که به سوالاتی که در قسمت نظرات پرسیده میشود، جواب داده نخواهد شد، لطفا پیشنهادات و انتقادات را از طریق ارتباط با ما و سوالات خود را از طریق ارسال سوال و مشاوره ارسال نمایید.