جهان آرا - ناگفته ها و نادیده های حملات تروریستی ۱۷ خرداد 1396 و حوادث اخیر منطقه با حضور کارشناسان سردار گرجی زاده و آقای خوش چشم - 1396.03.20 صوتی

جهان آرا - ناگفته ها و نادیده های حملات تروریستی ۱۷ خرداد 1396 و حوادث اخیر منطقه با حضور کارشناسان سردار گرجی زاده و آقای خوش چشم - 1396.03.20 صوتی
جهان آرا - ناگفته ها و نادیده های حملات تروریستی ۱۷ خرداد 1396 و حوادث اخیر منطقه با حضور کارشناسان سردار گرجی زاده و آقای خوش چشم - 1396.03.20 در شبکه افق

برنامه تلویزیونی جهان آرا، با موضوع تحلیل حملات تروریستی ۱۷ خرداد تهران و با حضور «سردار گرجی زاده فرمانده حفاظت سپاه» شنبه شب ۲۰ خرداد از شبکه افق پخش خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه افق، چهارشنبه ۱۷ خرداد 1396 دو تیم تروریستی از سوی گروه داعش، دو حمله ناجوانمردانه را علیه مردم ایران انجام دادند.
نخستین حمله از طریق درب مراجعات مردمی مجلس شورای اسلامی که در پی آن تعدادی از پاسداران حفاظت و مردم عادی شهید و مجروح شدند.
در دومین حمله تروریستی مهاجمان به حرم امام راحل (ره) نیز یک تن به شهادت رسید و چندین نفر مجروح شدند.
در پی این اقدام، نیروهای ویژه سپاه پاسداران با همراهی نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) توانستند طی چند ساعت عملیات ضربتی، تروریست ها را به هلاکت برسانند.
با توجه به این حادثه تلخ، سردار گرجی زاده فرمانده حفاظت سپاه مهمان برنامه جهان آرای امشب خواهد بود.
موضوع گفت و گوی سردار گرجی زاده با وحید یامین پور، تحلیل و بررسی حمله تروریستی ۱۷ خرداد تهران است.
همچنین در این برنامه برای نخستین بار تصاویر ضبط شده از این حمله تروریستی که به شیوه های مختلف تهیه شده به نمایش در می آید.
جهان آرا، شنبه شب ۲۰ خرداد ساعت ۲۲:۰۰ به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.

ویدئو های مرتبط