اقدام وحشتناک مسافر در داخل هواپیما!

اقدام وحشتناک مسافر در داخل هواپیما!
مسافری که سعی داشت درب اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری چین را در آسمان این کشور باز کند لحظاتی وحشتناک را برای مسافران رقم زد. این مرد ۵۰ ساله که نامش اعلام نشده است قصد داشت درب اضطراری یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت فوژو ایرلاینز را که از شهر فوژو به کومینگ چین در پرواز بود باز کند که با هوشیاری خدمه هواپیما و مسافران موفق به این کار نشد.

ویدئویی که توسط یکی از مسافران و با کمک تلفن همراه تهیه شده است لحظه‌ای را که این مسافر دست به این اقدام وحشتناک می‌زند به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این مرد در حالی که فریاد می‌کشد ناگهان خود را به اضطراری هواپیما می‌رساند و تلاش می‌کند آن را باز کند. بلافاصله خدمه و چند تن از مسافران وارد عمل می‌شوند و تلاش می‌کنند او را از مقابل درب اضطراری هواپیما دور کنند."

" ژائو ونهویی"، یک مامور امنیت پرواز در این باره گفت: "این مرد ۴۰ دقیقه پیش از پرواز هواپیما از خدمه درخواست کمک کرد. او از خدمه درخواست کرده بود که به خانواده‌اش تلفن کند، اما با جواب منفی خدمه این مرد ناگهان عصبانی شد. او فریاد می‌کشید می‌خواهم به خانواده‌ام زنگ بزنم. او تلاش کرد تا با تلفن همراهش زنگ بزند، اما تلفن همراه او در هواپیما کار نمی‌کرد. ناگهان صدای چند تن از مسافران بلند شد "داری چکار می‌کنی؟ "

این مرد بلافاصله خود را به درب اضطراری هواپیما رساند و تلاش کرد آن را باز کند. این اتفاق حدود ۱۰ دقیقه پیش از فرود هواپیما در فرودگاه رخ داد. پس از فرود هواپیما این مرد توسط پلیس فرودگاه بازداشت شد.

بنا به اعلام این شرکت هواپیمایی این هوایپما بدون هیچ مشکلی در فرودگاه بر زمین نشست و هیچ یک از مسافران هواپیما دچار آسیب نشدند. تحقیقات از این مسافر ادامه دارد. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.