عذرخواهی جان اسنو از طرفداران سریال گیم آو ترونز

عذرخواهی جان اسنو از طرفداران سریال گیم آو ترونز
فصل آخر سریال گیم آف ترونز تعداد زیادی از بینندگان این سریال را ناامید کرد، تا جایی که 1.6 میلیون نفر از طرفداران این مجموعه درخواستی را امضا کرده‌اند که در آن تقاضا شده تا فصل آخر بازنویسی شود. حالا ویدئویی از عذرخواهی جان اسنو منتشر شده که احتمالا می‌تواند کمی از عصبانیت و ناراحتی این طرفداران کم کند. ابتدا ویدئو را مشاهده و سپس ادامه متن را بخوانید.

اگر از این عذرخواهی خوشحال شدید باید بگوییم متاسفانه این ویدئو حقیقت ندارد و با فناوری دیپ فیک ساخته شده است. در برخی لحظات حرکات لب های کیت هرینگتون (بازیگر نقش جان اسنو) چندان دقیق نیست، اما در مجموع این ویدئو نمونه‌ای خوب از ویدئوهای دیپ فیک است.

درباره Deepfake
دیپ فیک یا جعل عمیق تکنیکی جدید برای ترکیب تصویر انسان مبتنی بر هوش مصنوعی است. به تازگی ویدئوهای دیپ فیک زیادی در حال پخش هستند که در اغلب آنها فرد مشهوری در حال گفتن چیزی یا انجام کاری است که در واقعیت انجام نشده. ویدئوهای معروف ترامپ، آرنولد شوارتزنگر و مارک زاکربرگ از مشهورترین ویدئوهای دیپ فیک است که به تازگی ساخته و منتشر شده‌اند. همانطور که در ویدئوی بالا دیدیم، از این تکنولوژی می‌توان در صنعت سرگرمی استفاده کرد، اما با اینحال برخی از رهبران سیاسی اظهار نگرانی کرده‌اند که ممکن است از جعل عمیق برای انتشار اخبار و اطلاعات غیرواقعی در طی فرایندهای سیاسی استفاده شود. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.