ارتقاء عزت و اقتدار ایران اسلامی در جهان

ارتقاء عزت و اقتدار ایران اسلامی در جهان
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی گفت: امروز دوست و دشمن اقرار می‌کنند که عزت و اقتدار ایران اسلامی در جهان ارتقا یافته است.
وی با تبریک دهه کرامت و ایام ولادت باسعادت امام رضا علیه السلام افزود: حضور خادمان آستان مقدس رضوی و پرچم متبرک مرقد مبارک ثامن‌الحجج(ع) در دهه کرامت، مجلس امروز را به نام مبارک حضرت رضا(ع) نورانی کرده است و امیدواریم خداوند به برکت این ایام همه ما را مورد مرحمت قرار دهد و کشور، نظام و مردم مسلمان را بهره‌مند از برکات رضوی قرار دهد.

رییس دستگاه قضا گفت: توفیقی است که در این ایام پربرکت در جمع خانواده شهیدان، ایثارگران، فعالان اقتصادی، مسئولان استانی، نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی حضور یافته‌ایم تا نکاتی در این جلسات بیان شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تصریح کرد: نکاتی که در این نشست به‌عنوان درخواست‌های خانواده شهدا بیان شد مورد بررسی قرار می‌گیرد و از مجموعه بنیاد شهید درخواست داریم تا به مباحث مربوط به حوزه خود رسیدگی کند و آنچه که در حوزه اختیارات قوه قضائیه باشد نیز به طور حتم رسیدگی می‌شود.
وی ادامه داد: در مورد ارائه بیانات نماینده اصناف استان مرکزی نیز باید گفت اصناف و تلاش این قشر در عرصه اقتصادی بسیار اثر‌گذار است و باید بگوییم اصناف در تاریخ کشور به‌عنوان یک فعال اقتصادی و در عرصه سیاسی نیز چه در زمان ستم‌شاهی و چه در عرصه مقابله با خناسان اهل نظر و اعلام موضع بوده‌اند.
رییس دستگاه قضا گفت: اصناف در عرصه‌های مختلف با حضور خود از نظام پشتیبانی کرده‌اند و در این مسیر حتی فرزندان خود را تقدیم کرده‌اند، همچنین مباحثی در مورد موقوفات شهر اراک نیز در این جلسه مطرح شد که به آنها نیز در جلسه‌ای با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، استاندار مرکزی و رئیس اداره اوقاف شهر اراک رسیدگی می‌شود. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.