استیضاح ترامپ بر اساس شهادت منصوبانش

استیضاح ترامپ بر اساس شهادت منصوبانش
به نقل از شبکه تلویزیونی رویترز؛ سناتور چاک شومر رئیس اقلیت دموکرات مجلس سنای آمریکا در نشست خبری درباره استیضاح دونالد ترامپ گفت: هم اکنون مجلس نمایندگان آمریکا مقادیر زیادی از مدارک را جمع آوری کرده است که بخش زیادی از آن ناشی از ادای شهادت افرادی است که منصوب شخص رئیس جمهور هستند. این افراد شهادت دادند که رئیس جمهور مرتکب جرائمی شد که قابل استیضاح هستند. این درحالی است که شمار قابل توجهی از همکاران جمهوریخواه من گفته اند که به نظر آنها اتهامات جدی است ولی مدرک کافی برای آنها وجود ندارد تا درباره این اتهامات تصمیم بگیرند. ما معتقدیم که این شاهدان (که من درباره آنها صحبت کردم) مدارکی را ارائه خواهند کرد که این سناتورها به دنبال شان هستند.

رئیس اقلیت دموکرات مجلس سنای آمریکا در ادامه گفت مقامات ارشد دولت آمریکا اطلاعات جدیدی درباره اتهامات مطرح شده در استیضاح دونالد ترامپ دارند.
چاک شومر همچنین افزود: هر یک از مقامات ارشد دولت اطلاعاتی دارند که می توانند درباره اتهاماتی - که مجلس نمایندگان به دونالد ترامپ وارد کرده است - ارائه کنند. هیچ کسی این اطلاعات را تا این مقطع نشنیده است. در واقع در مورد جان بولتون وکیل وی به صورت علنی بیان کرده است که وی اطلاعات مرتبط بیشتری دارد که بتواند در اختیار دیگران قرار دهد. این اطلاعات هنوز علنی نشده اند. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.