تخریب برجی در ابوظبی در کمتر از 10 ثانیه

تخریب برجی در ابوظبی در کمتر از 10 ثانیه
شرکت Modon به عنوان بخشی از روند توسعه بندر مینا زاید در ابوظبی، با موفقیت کامل به پایان رساند. روند تخریب ۱۰ ثانیه به طول انجامید و ۱۴۴ طبقه به ایمن‌ترین شکل فرو ریختند.

به گزارش فرارو، این عملیات به دستور دپارتمان شهرداری‌ها و حمل و نقل و با هماهنگی پلیس ابوظبی و دفاع مدنی و مدیریت بحران‌ها و فجایع ابوظبی و اورژانس انجام شد.

طبق گفته شرکت املاک Modon، این طرح توسعه علاوه بر پروژه‌های جدیدی که طرح‌های مدرن و سنتی را با هم ترکیب می‌کند، شامل چندین پروژه مانند ایجاد بازار‌های جدید، تجدید بازار‌های موجود و انتقال آن‌ها به سایت‌های دیگر است.

این منطقه شاهد عملیات بازآفرینی گسترده در زمینی به مساحت سه میلیون متر مربع برای ایجاد پروژه‌های مدرن شهری است که از فعالیت‌های تجاری، سرمایه‌گذاری، گردشگری و خرید پشتیبانی می‌کند و بازه زمانی ایجاد هر یک متفاوت خواهد بود.

این پروژه‌ها همچنین برای تأمین مقصدی کار خواهند کرد که با حفظ هویت ملی کشور و برآورده ساختن آرزو‌های ساکنان و بازدیدکنندگان مشخص می‌شود.

طرح توسعه مجدد علاوه بر احیای جامع تعدادی از بازار‌های اصلی، از جمله بازار گیاهان و درختان، شامل ایجاد بازار‌های جدید، از جمله بازار ماهی و میوه و تره بار است. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.