پویش «وقف فاطمی» به همت اداره کل اوقاف قم

پویش «وقف فاطمی» به همت اداره کل اوقاف قم
پویشی برای خیرین نشر فرهنگ فاطمی
آیا میدانید در شهر مقدس قم هیچ وقفی به نام حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام وجود ندارد؟!

""وقف فاطمی""صدقه ای جاودان و احسانی ماندگاراست

با وقف موقوفات به نام حضرت زهرا علیهاالسلام در ترویج "فرهنگ فاطمی"نقش آفرین باشیم.

جهت وقف جدید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره اوقاف و امور خیریه استان قم به شماره 02537601611 و 09127478906 تماس حاصل فرمائید


راه‌اندازی پویش «وقف فاطمی» در قم
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه قم گفت: پویش «وقف فاطمی» با هدف ترویج سنت حسنه وقف به نیت حضرت زهرا(س) از سوی این اداره‌کل راه‌اندازی شده است.

راه‌اندازی پویش «وقف فاطمی» توسط اوقاف قمبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عطاءالله جباری، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم اظهار کرد: واقفان و خیراندیشان در طول تاریخ موقوفات فراوانی از خود برجا گذاشته‌اند که در استان قم نیز بسیاری از آنها همچنان منشأ خیر و برکات فراوانی هستند.

وی افزود: بیشتر موقوفات با نیت اقامه عزای حسینی وقف شده‌اند اما نیت‌های مختلف دیگری هم وجود دارند که شامل کمک به نیازمندان، ازدواج جوانان، آزادی زندانیان، تأمین آب و روشنایی مساجد و خانه‌های نیازمندان و موارد گوناگون دیگر است.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه قم با بیان اینکه با وجود همه این نیت‌ها، هیچ وقفی به نام حضرت زهرا(س) در شهر مقدس قم وجود ندارد، گفت: بر این اساس تصمیم گرفته شد پویش «وقف فاطمی» با هدف ترویج سنت حسنه وقف به نیت بانوی دو عالم حضرت صدیقه طاهره(س) راه‌اندازی شود.

وی افزود: هدف از اجرای این پویش فرهنگی و اجتماعی، آشنا کردن بیشتر مردم با برکات و آثار وقف و سوق دادن واقفان به سمت وقف با نیت حضرت زهرا(س) است. -
نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.