آشنایی با بیمارستان های محب کوثر

آشنایی با بیمارستان های محب کوثر
بیمارستان محب کوثر به همت خیر نیک اندیش مرحوم محمدرضا اعتمادیان در موسسه حمایت از بیماران (محب) با نگرش مشارکت بین بخش دولتی و خصوصی با بهره گیری از نقاط قوت هر دو بخش، بستر مناسبی جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب فراهم نموده است.

تعالی در مدیریت درمان بیماران و کاهش میانگین روزهای بستری بیمار در بیمارستان بدون کاهش کیفیت خدمات و همچنین عقد قرارداد با شرکت های بیمه پایه و مکمل مقدمه ای برای ایجاد بیمارستان محب به صورت مستقل گردید. افتخار است که بیمارستان محب مهر در سال ۱۳۸۹ جایزه کارآفرین برتر در بخش خدمات را به خود اختصاص داده است.

این بیمارستان هیچ سهامداری ندارد و از هیچکدام از سازمانها و نهادهای دولتی بودجه و یا کمکی دریافت نمی نماید و تنها با اتکا به اصل تقابل درآمدها با هزینه ها اداره می گردد

بیمارستان محب مهر جزء مراکز خصوصی درجه یک می باشد که با بیمه های پایه و مکمل قرار دارد وهزینه ها براین اساس از سایر مراکز خصوصی پایین تر می باشد. این بیمارستان شامل ۱۵۰ تخت بستری در ۱۱ بخش ، ۱ بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و ۱ تالار جراحی با ۹ اتاق عمل می باشد.

بیمارستان های محب کوثر و محب یاس و محب کاشان پس از بهره برداری به دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت اهدا گردید.

موسسه حمایت از بیماران (محب)، مؤسسه غیرانتفاعی در حوزه درمان در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد. با هدف “سلامتی برای همه” از روش های نوین، به توسعه خدمات درمانی مطلوب برای جامعه ایرانی می پردازد. از این موسسه به عنوان سازمان نمونه غیر دولتی حامی پژوهش و کارآفرین برتر ملی تقدیر شده است. این موسسه با نگرش مشارکت بین دو بخش دولتی و خصوصی و با بهره گیری از نقاط قوت هر دو بخش بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب، فراهم نموده و توانسته است در جلب رضایت بیماران گام های موثری را بردارد.

آدرس : تهران خیابان ولیعصر بالاتر از میدان ونک خیابان شهید خلیل زاده
تلفن گویا بیمارستان: ۸۵۵۵۵
تلفن گویا نوبت دهی درمانگاه محب مهر: ۲۵۰۱۵۰۹۰
تلفن گویا نوبت دهی کلینیک ویژه محب مهر:۲۵۰۱۵۱۰۰

https://www.moheb.com -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.