تریلر جذاب بازی مختار: فصل قیام

تریلر جذاب بازی مختار: فصل قیام
شرکت منادیان بازی «مختار: فصل قیام» را با انتشار یک تریلر به‌صورت دیجیتالی برای کامپیوتر عرضه کرد.

فصل قیام را به صورت دیجیتالی منتشر شده. این بازی جدیدترین ساخته این تیم است و دومین قسمت از سه‌‍گانه «سفیر عشق» محسوب می‌‍شود که داستان مختار را طی دوره‌ای ۶ ساله روایت می‌کند. به همین مناسبت سازندگان تریلر روز عرضه این بازی را پخش کرده‌اند که می‌توانید آن را از زومجی مشاهده کنید.

بازی مختار فصل قیام طی مدت یک سال ساخته شده و این بار به‌جای مهران ،مختار به‌عنوان شخصیت اصلی است. گفتنی است که مهران همچنان یکی از شخصیت‌های بازی محسوب می‌شود. مدت زمان به اتمام رساندن این بازی در مجموع ۶ ساعت است و همچنین سازندگان برای این قسمت ۴۵ دقیقه میان پرده سینمایی تهیه کرده‌اند.

ساخت و طراحی محیط مختار: فصل قیام از هزاران قطعه عکس و فیلم استفاده شده و بازی در مجموع شامل ۷ محیط عظیم و چند محیط کوچک می‌شود.
بازی مختار: فصل قیام هم به مانند سفیر عشق با استفاده از آنریل انجین 4 ساخته شده است و سازندگان تلاش کرده‌اند مشکلات فنی نسخه پیشین را مرتفع کنند. علاوه‌بر ساخت ۴۵ دقیقه میان پرده، استفاده از دوبلورهای مشهور تلویزیون و سینما باعث شده مختار: فصل قیام بیش‌ازپیش حال و هوای آثار سینمایی را داشته باشد. سازندگان برای این کار از ۲۱ دوبلور مشهور استفاده کرده‌اند که از بین آن‌ها می‌توان به استاد منوچهر والی زاده در نقش مهران و استاد میثم نیکنام در نقش مختار اشاره کرد.

گیم‌پلی مختار: فصل قیام شبیه به سفیر عشق است هرچند سازندگان با استفاده از بازخورد مخاطبان بخشی از ایردات آن را رفع کرده‌اند. وجود پنج سلاح قابل بازی، استفاده از اسب، وجود درخت مهارت و قابلیت ارتقای سلاح‌ها، قابلیت مخفی‌کاری و قابلیت Rage از جمله ویژگی‌های گیم‌پلی این بازی است.

بازی مختار: فصل قیام تنها به‌صورت دیجیتالی منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این عنوان را ازطریق فروشگاه‌های دیجیتالی Gameup.ir و Hayoola.com برای کامپیوترهای شخصی تهیه کنند.

طی داستان مخاطبان با چندین شخصیت شناخته‌شده تاریخی مثل دوستان یا دشمنان مختار مواجه خواهند شد. همچنین توجه به بخش روایت و دیالوگ در فصل قیام بیشتر شده و تیمی متشکل از ۲۱ نفر از اساتید دوبله کشور با هنرمندی منوچهر والی‌زاده در نقش مهران و میثم نیکنام در نقش مختار با مدیریت حسام صادقی نیکو وظیفه صداپیشگی این بازی هک اند اسلش ایرانی را بر عهده داشته‌اند.

در ادامه برخی از جزییات منتشر شده از بازی ذکر شده است:

وجود انیمیشن‌های متنوع موشن کپچر
طراحی محیط پرجزییات عراق و حجاز
طراحی چهره و شمایل شخصیت‌های تاریخی بر اساس شواهد و توصیفات موجود
نزدیک به ۴۰ دقیقه موسیقی ضبط شده
بهینه‌سازی بازی جهت اجرا روی سیستم‌های ضعیف‌تر
هوش مصنوعی قابل قبول
سریع‌تر شدن سیستم مبارزات نسبت به سفیر عشق
بهبود گیم‌پلی اسب سواری
وجود درخت مهارت (Skill-Tree)
داشتن گیم‌پلی مخفیانه

مهدی جعفری جوزانی تهیه کننده این پروژه و مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری منادیان است
از تریلر بازی مختار خیلی خوشم اومد دم سازنده هاش گرم...
امیدوارم تفکر انقلابی حاکم بشه که محکوم به فتح همه قله های علم و تکنولوژی بشیم ..
بازی برای گروه سنی زیر نوجوانان مناسب نیست -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.