پول کجاست؟ | تیزر دیدنی برنامه پول کجاست؟

پول کجاست؟ | تیزر دیدنی برنامه پول کجاست؟
برنامه پرمخاطب پول کجاست با حضور پیشگامان کارآفرینی

عدم آموزش فرهنگ کار و مدرک‌گرایی در جامعه کنونی سبب شده بسیاری از جوانان در زمانی که می خواهند وارد بازار کار شوند انتخاب‌های درستی نکنند و با کشف نکردن علاقه و استعدادشان در یک حرفه، به سمت مشاغلی بروند که شاید تا پایان عمر آن را دوست نداشته باشند. این نگاه سرآغاز ساخت این برنامه است.

در این برنامه چهار نفر جویای کار، در مقابل سه نفر کارآفرین قرار می‎گیرند. کارشناس کسب و کار، کارشناس روان‌شناسی و یک کارفرما افرادی هستند که این چهار نفر را برای استخدام در یک واحد تولیدی یا مؤسسه اقتصادی ارزیابی کرده و در ادامه براساس استعداد و توانایی، آن‌ها را برای دستیابی به شغل مورد علاقه‌شان راهنمایی میکنند.

زمانی که با افراد جویای کار صحبت میکنیم، آنان دوست دارند در مشاغلی مشغول به کار شوند که شاید فقط به لحاظ ظاهری آن را میشناسند و وقتی وارد آن کسب و کار میشوند توفیقی کسب نمی‌کنند. ضمن اینکه امروزه با کسانی روبه‌روییم که شغلشان با مدرک تحصیلیشان هیچ سنخیتی ندارد.

ابوالفضل معزز و الهه هاشمی مجریان این برنامه، فضای تعاملی مناسبی را برای گفت‌وگو میان کارفرمای واحد تولیدی و آن چهار شرکت‌کننده فراهم میکنند. حضور دو کارشناس صنفی و روان‌شناس هم به چگونگی انتخاب شغل این افراد کمک میکند. این انتخاب با حضور کارشناسان و خانواده‌های آنان صورت میگیرد و در پایان متوجه میشویم که آیا این افراد واقعاً شایستگی و توانایی انتخاب این شغل را دارند یا نه؟. ساختار برنامه «پول کجاست» ترکیبی است و حمید عبدل تهرانی تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بر عهده دارد.

این برنامه در روزهای پنجشنبه ساعت 20:45 و تکرار آن روزهای جمعه ساعت 11 و 18 پخش می گردد.

شما کارآفرین ارجمند می توانید برای حضور و مشارکت در برنامه پول کجاست، با آقای حمید عبدل تهرانی تهیه کننده برنامه (09121324126) تماس حاصل فرمایید. -
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.