بازدید : 5062 بار

يکشنبه، 30 تير 1392

نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده

نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده
نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده

نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده

(تولید 2013)
کارگردان: Michael Tiddes بازیگران: Marlon WayansوEssence Atkins و Cedric the Entertainer کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟! تنها بازیگری که شاید بشناسید ، مارلون وایانز است که بهترین فیلمش تا به امروز « مرثیه ای برای یک رویا » بوده. وایانز یکی از بازیگرانی بود که خیلی ها به آینده بازیگری اش امیدوار بودند ، اما امروز در تنها رشته ای که افتخارات فراوانی کسب کرده، نامزدی و دریافت تمشک طلایی است! داستان فیلم درباره چیست ؟ مالکوم و کیشا به تازگی به خانه جدیدشان نقل مکان کرده اند اما در این خانه جدید ظاهراً روحی زندگی می کند که تنها سرگرمی اش، اذیت و آزار این زوج جوان است. مالکوم برای خلاصی از شر این روح، به سراغ کشیش و دستیارانش می رود اما... کارگردان کیست ؟ مایکل تایدس که این فیلم اولین تجربه کارگردانی سینمایی او به حساب می آید. تایدس در مجموع کارگردان تازه کاری است. خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه کنند؟ در مجموع « خانه جن زده » مناسب افراد کم سن و سال نیست چون هر نوع شوخی که فکرش را بکنید در این فیلم وجود دارد. نکات مثبت فیلم ؟ انتخاب فیلم « فعالیت های ماوراء طبیعی » به عنوان بستر رخداد اتفاقات فیلم، هوشمندانه بوده چراکه تابحال هیچ فیلمی به این صورت آن را به هجو نکشیده بود. بعضی از شوخی ها در کمال وقاحت، خنده دار هستند. البته واضح هست که از هر 5 شوخی که شما قرار هست در فیلم مشاهده کنید، حداقل51365465 باید یکی از آنها بگیرد! به نظرم جذاب ترین شخصیت فیلم ، روح نامرئی داستان است که منحرف و بی اعصاب هست و می تواند باعث خنده شما شود. نکات منفی فیلم ؟ فیلم، هیچ داستان مشخصی را روایت نمی کند. « یک خانه جن زده » مجموعه ای موقعیت های کمدی است که در کنار هم چیده شده اند و هیچ ارتباط مشخصی به بکدیگر ندارند.« یک خانه جن زده » در لحظاتی مشابه سکانس های ایجاد ترس در آثار ترسناک را با جزییات کامل اجرا می کند که به وجه کمدی فیلم ضربه زده است. در « یک خانه جن زده » ، خون به مقدار زیادی مشاهده می شود که مناسب حال و هوای فیلم نیست. در مجموع فکر می کنم که باید منتظر « فیلم ترسناک 5 » باشیم. مارلون وایانز با ساخت « یک خانه جن زده » سعی کرده جای خالی سری فیلمهای « فیلم ترسناک » را پر کند اما نتیجه اش تبدیل به یکی از احمقانه و زشت ترین فیلمهای سال شده است! منبع مووی مگ
نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده
نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده
نقد فیلم a haunted house یک خانه جن زده
نظرات کاربران
ارسال نظر شما

• با عنایت به اینکه نظرات و پیشنهادات شما کاربران گرامی در بهبود پایگاه تاثیر کاملا موثری ایفا می کند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده ی خود محروم نفرمایید.
• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.
• نظرات کوتاه مثل "خوب بود" و "عالی بود" و... و نظرات تکراری تائید نمی شوند و امتیازی هم به آنها تعلق نخواهد گرفت.
• متن نظر شما میبایست حداکثر 1024 کاراکتر باشد.
توجه داشته باشید که به سوالاتی که در قسمت نظرات پرسیده میشود، جواب داده نخواهد شد، لطفا پیشنهادات و انتقادات را از طریق ارتباط با ما و سوالات خود را از طریق ارسال سوال و مشاوره ارسال نمایید.