اورژانس شبانه روزی ملایر از محل موقوفات ساخته می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ساخت اورژانس شبانه روزی در ملایر از محل در آمد موقوفات شادروان سیف الدوله خبر داد.
پنجشنبه، 9 بهمن 1393
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اورژانس شبانه روزی ملایر از محل موقوفات ساخته می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان از ساخت اورژانس شبانه روزی در ملایر از محل در آمد موقوفات شادروان سیف الدوله خبر داد.
 
به گزارش راسخون به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان، حجت الاسلام رضا حاجی زین العابدینی با بیان اینکه اورژانس شبانه روزی در شهرستان ملایر از محل درآمد موقوفه شادروان سیف الدوله و در راستای اجرای امینانه نیات واقفین خیراندیش ساخته می شود، اظهار داشت: ارائه خدمات هرچه مطلوب تر اورژانس در شهرستان ملایر از جمله اهداف این پروژه خواهد بود.
 
وی با بیان اینکه در این پروژه از کمک و سرمایه گذاری اشخاص حقیقی و یا حقوقی بهره گیری نخواهد شد، افزود: تمامی مراحل این پروژه از صفر تا 100 کار از محل درآمد موقوفات اجرا می شود.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان با بیان اینکه ساخت اورژانس در شهرستان ملایر اقدامی بنیادین در راستای اجرایی نمودن تفاهم نامه بین سازمان اوقاف و وزارت بهداشت است و در این راستا تلاش های زیادی انجام خواهد شد، عنوان کرد: به محض ارائه نقشه های معتبر و صدور مجوزهای لازم از سوی دستگاه های ذیصلاح، ساخت اورژانس آغاز، تا علاوه بر حل این مشکل درمانی در این شهرستان مشکلات درمانی شهرستان های اطراف نیز بر طرف شود.
 
حجت الاسلام حاجی زین العابدینی با بیان اینکه بزرگترین موقوفات ملایر مربوط به شادروان سیف ‌الدوله است، ابراز داشت: شادروان سیف الدوله وقف های مهمی در زمینه های درمانی، آموزشی و فرهنگی به ثبت رسانده است.
 
وی با بیان اینکه در راستای تحقق نیات واقفان در استان همدان فعالیت های مطلوبی انجام شده و آنچه که مورد نظر واقفان است دارای آثار و برکاتی در زندگی آنها بوده و این مهم قابل مشاهده است، بیان کرد: وقف قبل از انقلاب در حال محو شدن بود که با پیروزی انقلاب و روی کار آمدن نظام جمهوری اسلامی موقوفات زنده و به حالت وقفی باقی ماندند.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان عنوان کرد: مسئولان باید بیش از پیش به موضوع درمان اهمیت داده و مردم نیز در راستای وقف خود به موضوعات درمانی بپردازند و در واقع وقف خود را در خصوص مسائل درمانی داشته باشند.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
اخبار مرتبط