آیت‌الله العظمی علوی گرگانی :

دشمنان در هر شرایطی منتظر ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به این‌که دشمن در هر شرایطی منتظر ضربه زدن به جمهوری اسلامی است، گفت : ارتباط دیپلماتیک با آنها به این معنی نیست که آنها دست از دشمنی با ما برداشته‌اند.
يکشنبه، 19 بهمن 1393
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
دشمنان در هر شرایطی منتظر ضربه زدن به جمهوری اسلامی هستند

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به این‌که دشمن در هر شرایطی منتظر ضربه زدن به جمهوری اسلامی است، گفت : ارتباط دیپلماتیک با آنها به این معنی نیست که آنها دست از دشمنی با ما برداشته‌اند.
 
به گزارش راسخون به نقل از رسا، آیت‌الله العظمی سید محمد علوی گرگانی در دیدار با روحانیون نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی که ظهر امروز برگزار شد با اشاره نیاز حضور روحانیون در ارگان‌ها و سازمان های دولتی و نظامی، گفت: حکمت این کار متعدد است و یکی از بخش‌های آن این است که مردم بفهمند روحانیون صاحب این انقلاب است.
 
وی در ادامه با بیان این‌که رهبر این انقلاب روحانی بوده است، ابراز داشت: روحانیون صاحب این انقلاب هستند و رهبر معظم انقلاب این دستور را صادر کردند که روحانیون باید در همه جا حضور داشته باشند.
 
آیت‌الله العظمی علوی گرگانی با اشاره به این‌که سپاه برادر روحانیت است، اظهار داشت: سپاه مولود انقلاب است و شورای آن تحت نظر امام خمینی(ع) تشکیل شده است.
 
این استاد درس خارج حوزه علمیه با تأکید بر این‌که روحانیت باید بر سپاه پاسداران اشرافیت داشته باشد، تصریح کرد: روحانیت باید مانند پدری که بر فرزند خود نظارت دارد بر همه ارگان‌های دولتی نظارت داشته باشد.
 
آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی در ادامه افزود: دهه فجر دهه روحانیت است از همین رو روحانیون باید ارزش بسیاری برای این ایام قائل شوند و از سوی دیگر درباره انقلاب و اثرات آن با دهه سوم انقلاب سخن گویند.
 
وی با اشاره به این‌که جوانان بسیاری در مسیر انقلاب به شهادت رسیدند، ابراز داشت: مردم در آن زمان برای دستیابی به آزادی و استقلال طبق فرمان رهبر معظم انقلاب در صحنه حضور یافتند و در این مسیر بسیاری از آنان به شهادت رسیدند.
 
این استاد درس خارج حوزه علمیه قم در ادامه خاطرنشان کرد: مردم باید نسبت به نعمت‌های الهی شاکر باشند و از این نعمت‌ها غفلت نکنند زیرا توجه به نعمت‌های الهی سبب رستگاری و سعادت انسان‌ها می‌شود.
 
آیت‌الله العظمی علوی‌گرگانی با بیان این‌که شاه دین خدا ملعبه قرار داده بود، اظهار داشت: امام با هدف قرار دادن این مسأله انقلاب اسلامی را به وجود آورد.
 
این استاد درس خارج حوزه علمیه در پایان  با اشاره به این‌که دشمن در هر شرایطی منتظر ضربه زدن به جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر مسؤولان و مردم با کشورهای آمریکایی و اروپایی در ارتباط هستند اما این به معنای این نیست که دشمنان از اهداف شوم خود دست کشیده‌اند و برادر و همراه کشور شده‌اند.
/2759/نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.