پلی آف لیگ قهرمانان آسیا

نفت تهران - الجیش قطر؛ جوانان شایسته ایرانی مقابل ستاره‌های چند ملیتی

نفت تهران روز سه‌شنبه ساعت ۱۹ در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجیش قطر می‌رود.
دوشنبه، 27 بهمن 1393
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
نفت تهران - الجیش قطر؛ جوانان شایسته ایرانی مقابل ستاره‌های چند ملیتی

نفت تهران روز سه‌شنبه ساعت ۱۹ در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الجیش قطر می‌رود.
 
به گزارش راسخون به نقل از فارس، سه‌شنبه نفت تهران  در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در سال 2015 به مصاف تیم الجیش قطر خواهد رفت. الجیش تیم رده سوم لیگ قطر است که در آخرین بازی خود لیگ تیم صدرنشین قطر را 2 بر صفر شکست داده و با روحیه خوب مقابل شاگردان علیرضا منصوریان صف آرایی می‌کند.
 
نفت در آخرین بازی خود در لیگ برتر مقابل پیکان متوقف شد اما در آن بازی منصوریان تیمش را با ترکیب اصلی به میدان نفرستاد تا شاید دست خود را رو نکند. نفت برای رسیدن به مرحله گروهی باید از سد این حریف پولدار و چند ملیتی خود عبور کند و جوانان شایسته ایرانی باید توانایی‌های خود را بار دیگر به رخ آسیا بکشند و ستاره‌های چند ملیتی تیم الجیش را شکست بدهند.
 
نفت در لیگ برتر با 17 گل خورده دومین خط دفاع مستحکم لیگ را در اختیار دارد و گل زدن به این تیم کار راحتی نیست. مهاجمان نفت هم با 30 گل زده خط حمله زهرداری محسوب می‌شوند.
 
الجیش قطر با 31 امتیاز از هفده مسابقه در رده سوم لیگ قطر است و این تیم 21 گل خورده دارد و 35 گل زده.
 
بازیکنان تیم نفت امیدوارند که در این مسابقه آسیایی تماشاگران استقلال و پرسپولیس برای حمایت آنها به ورزشگاه بیایند و آنها در تهران احساس غربت نکنند.
 
نفت اگر در اولین گام بتواند از سد حریف قطری خود بگذرد به مرحله گروهی می‌رسد و همراه با پرسپولیس، تراکتورسازی و فولاد برای رسیدن به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا تلاش خواهد کرد.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.