مسابقه طراحی، امنیت در سایه انقلاب به مناسبت ایام دهه‌ی فجر + دانلود پوستر

مدیر اجرایی پرتال راسخون گفت : بمناسبت ایام الله دهه‌ی فجر پرتال فرهنگی راسخون مسابقه‌ی طراحی، امنیت در سایه انقلاب برگزار می‌‎نماید.


محمد دهقان، مدیر اجرایی پرتال فرهنگی راسخون در گفتگو با خبرنگار راسخون با اشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه‌ی فجر گفت: به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با توجه به اهمیت و ارزش والای امنیت ملی ، پرتال فرهنگی راسخون اقدام به برگزاری مسابقه طراحی با موضوع امنیت در سایه انقلاب نموده است.


وی درخصوص موضوعات و محورهای مسابقه گفت: مسابقه در بخش پوستر، اینفوگرافی ، تصویرسازی و کاریکاتور و با موضوعات رسانه و امنیت، شهادت و امنیت ، نفوذ، نفاق و امنیت(مثلث ناامنی: استکبار، نفاق، سعودی) برگزار خواهد شد.


مدیر اجرایی پرتال راسخون با توجه به شرایطی که می بایست در آثار لحاظ شود، گفت: آثار بایستی متناسب و مرتبط با موضوعات مسابقه باشد و در آنها از هیچگونه آرم، لوگو، نام و اثری از هنرمند نیز استفاده نشده باشد و اینکه هر فرد شرکت کننده مجاز به ارسال 5 اثر به دبیرخانه مسابقه می‌‎باشد و ابعاد آثار در بخش تصویر باید حداقل در سایز A4 و در فرمت JPG و با دقت 150 dpi و حداکثر حجم 10 مگابایت باشد.


دهقان درخصوص زمان برگزاری مسابقه گفت: از 20 دیماه لغایت 20 بهمن 96 مهلت ارسال آثار می باشد که هنرمندان عزیز می بایستی طرح‌های خود را به ایمیل graphic@rasekhoon.net و یا rasekhoon.net/e-conference/recall ارسال نمایند.


وی در ادامه با اشاره به اینکه طرح‌هایی که حداقل ملاک های ارزیابی را داشته باشند با نام صاحب اثر در سایت راسخون بارگذاری خواهد شد گفت: به نفرات برتر هر بخش جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.


علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به پرتال فرهنگی راسخون مراجعه نمایند.


دانلود پوستر مسابقه طراحی، امنیت در سایه انقلاب

پرتال فرهنگی راسخون برگزار می‌نماید : مسابقه طراحی، امنیت در سایه انقلاب به مناسبت ایام دهه‌ی فجر + دانلود پوستر

/2759/