لاشخور‌ها این بار بالای سر «سحر»

سخر خدایاری خودکشی کرد؛ اما مظلوم است. چون بر جنازه اش لاشخور‌ها نشسته اند و حرمت خود و خانواده اش را ریختند. جریانی که مترصد است، ایستاده‌ای بیافتد تا از جنازه اش سفره بسازد.
شنبه، 23 شهريور 1398
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
لاشخور‌ها این بار بالای سر «سحر»
به گزارش راسخون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  مسیح علی نژاد به بهانه سحر خدایاری نوشته است "جمهوری اسلامی فقط زبان زور می‌فهمد. فیفا باید تحریم کند. " تحریم؟ چون یک دختر به جهات روانی خودکشی کرده است؟ بله درست است. کارمند آمریکا حقوق می‌گیرد تا با لاشخوری از جنازه دختر ایرانی، مردم ایران را تحریم کند. بی بی سی و من وتو و دیگر رسانه‌های مزدور نیز هیزم معرکه می‌شوند...

البته برخی نیز جاهلانه، هم سفره این لاشخور‌ها شدند. پروانه سلحشوری نوشته است در جامعه‌ای که مردان حق زنان را سلب می‌کنند همه ما در قتل سحر مسئولیم. او خواسته یا ناخواسته به این بهانه از آشوب حرف می‌زند. این خانم همان کسی است که میترا استاد را قربانی پرستو سازی در جمهوری اسلامی دانست.


کودکان شوشتری

مسیح علی نژاد همان کسی است که چند ماه پیش فیلم تجاوز به کودک شوشتری را پخش کرد و حتا از سوی طرفدارانش نیز به بیماری روانی و جنسی متهم شد و دست آخر مجبور شد عکس و فیلم‌ها را پاک کند. عکس و فیلم‌ها را پخش کرد تا نشان دهد حجاب اجباری در نهایت به تجاوز به کودکان منجر می‌شود. همین اندازه بلاهت.
 

آتنا و ستایش

برای آتنا وستایش به سوگواری نشستند و لقمه ۲۰۳۰ را در خون این بچه‌های معصوم زدند و به دندان کشیدند و هر روز بیشتر قلب خانواده‌های آن‌ها را جریحه دار کردند.این جریان سابقه دارست.
 

ترانه موسوی‌ها

این جریان را می‌شناسیم. سابقه دارست. حیاتش به لاشخوری است. اگر سفره‌ای هم نیابد می‌سازد. از آنروز که خون نداآقاسلطان‌ها را باواسطه و بی واسطه بر زمین ریختند و جریان دروغ پراکنی  و فتنه  بر علیه جمهوری اسلامی راه انداختند  تا انجا که ناچار به کشته سازی  شدند  و بر قبر‌های خالی ترانه موسوی‌ها  مویه کردند...


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
اخبار مرتبط