0
اخبار مرتبط
ویژه نامه ها

حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری هم پای مردم به پای صندوق های رأی آمدند.
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
این خبر در حال بروز رسانی ست

به گزارش راسخون، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه صبح امروز (جمعه) با حضور در حسینیه جماران رأی خود را به صندوق رأی انداخت.

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات در کشورمان اظهار داشت: مردم ما پشتوانه اصلی انقلاب هستند و برای بنده که مسئولیت در حوزه سیاست خارجی دارم، باید بگویم که مردم پشتوانه اصلی دیپلماسی هستند.

رئیس دستگاه دیپلماسی ادامه داد: حضور مردم با سلیقه‌ها و گرایش‌های مختلف به رغم برخی دلخوری‌ها و گفتگوهای خانوادگی که داریم، برای جامعه بین‌المللی نشانه مهمی از آن است که با همه تفاوت‌ها مردم می‌خواهند خودشان سرنوشت خودشان را تعیین کنند.

ظریف در مورد FATF گفت: خوشبختانه همه کشورها به غیر از سه رژیم تروریست موافق تمدید مهلت ایران هستند اما در واقع آمریکا و عربستان سعودی و رژیم اسرائیل که خود هم در حمایت از تروریست نقش دارند، مخالف هستند و امیدواریم خبرهای خوبی بشنویم.
 

عارف: امیدوارم مردم حضور خوبی در حماسه ملی انتخابات داشته باشند

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در آغازین ساعات برگزاری انتخابات با همسر خود و با حضور در حسینیه جماران رأی خود را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید صبح امروز (چهارشنبه) بعد از انداختن رأی خود به صندوق در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما به این باور هستیم که کشور ما مردمی‌ترین حکومت را دارد و همه امور و سرنوشت کشور را به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تعیین می‌کنند.

وی ادامه داد: اهمیت و نقش حضور مردم در انتخابات در جای جای قانون اساسی مشخص شده است. به عنوان یک شهروند وظیفه خود دانستم که در ساعات اولیه انتخابات پای صندوق رأی حاضر شده و تکلیف شرعی و حق قانونی خودم را به جای بیاورم.

رئیس فراکسیون امید عنوان کرد: انشالله مردم خوب کشورمان نیز حضور خوبی در این رویداد و حماسه مهم ملی داشته باشند.
 

رئیس شورای شهر تهران رأی خود به صندوق انداخت

محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز بعد از انداختن رأی خود به صندوق رأی در حسینیه جماران در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: در شرایطی که کشور ما در آن قرار دارد و تبلیغاتی که دشمن در حال انجام دادن آن است و برای آنکه انتخابات را کم رونق نشان دهد از هر حربه‌ای استفاده می‌کند، همچنین با توجه به اهمیتی که انتخابات مجلس از نظر حضرت امام داشته به طوری که مجلس را در رأس امور می‌دانستند و نقش مهمی که این نهاد در تعیین سرنوشت مردم دارد، لازم است مردم در انتخابات شرکت کنند.

وی ادامه داد: مردم باید بدانند عدم شرکت در انتخابات به معنی کم اهمیتی نسبت به تعیین سرنوشت و اجازه دادن به دیگران است تا کسانی را که می‌خواهند به مجلس بفرستند.
 

حضور سردار حاجی‌زاده در مسجد ابوذر برای شرکت در انتخابات

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در مسجد ابوذر تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.
 

لاریجانی در قم رای خود را به صندوق انداخت

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در شعبه اخذ رای شماره 435 قم، آرای خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

یونسی: پیام عدم اقبال به لیست اصلاح‌طلبان نشانه نارضایتی مردم از دولت است

حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار سابق رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه سیاسی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که وضعیت اصلاح طلبان را در این انتخابات چگونه ارزیابی می‌کنید، اظهار داشت: این را که باید بعد از انتخابات پرسید اما به نظر می‌آید وضعیت اصلاح طلبان در تهران قابل قبول است اما در بعضی نقاط متاسفانه نمایندگان مورد نظر اصلاح طلبان از صافی شورای نگهبان رد نشدند و تیغ رد صلاحیت آنها را ذبح کرده است.


وی افزود:‌در بعضی شهرستان‌ها رقابت خیلی کم است و یا رقابتی نیست اما رقابت و مشارکت در شهر تهران ایده‌آل نیست اما قابل قبول است.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

یونسی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه عملکرد دولت چه تاثیری بر رای اصلاح طلبان دارد، گفت: مردم به دولت نگاه می‌کنند. اگر دولت را موفق بدانند بیشتر شرکت می‌کنند و اگر موفق ندانند کمتر شرکت می‌کنند.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی در پاسخ به این سؤال که پس عدم اقبال به اصلاح طلبان در واقع نارضایتی مردم از عملکرد دولت نیز هست، گفت: بله ممکن است از نظر مردم اینگونه باشد.
 

آیت‌الله امینی رای خود را به صندوق انداخت‌

آیت‌الله امینی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در اولین ساعات انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان در قم رأی خود را به صندوق سیار انداخت.

وی سپس در سخنانی اظهار داشت: شرکت در انتخابات برهمه واجب و لازم است چون وظیفه ملی و شرعی است. باید آحاد جامعه در انتخابات شرکت کنند و انشاالله همگی نیز شرکت خواهند کرد. توصیه من به انتخاب‌شوندگان و منتتخین ملت این است که بر طبق وظیفه عمل کنند چرا که انجام وظیفه واجب شرعی است.
 

آیت‌الله علم‌الهدی: حضور حماسی مردم در انتخابات لرزه بر دشمن می‌اندازد‌

آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات اظهار داشت: حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای دشمن را به وحشت می‌اندازد.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی افزود: انتظار داریم حضور مردم پای صندوق‌های رای مانند حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و حضور باشکوه مردم در تشییع پیکرسردار سلیمانی باشد تا این حضور حماسی بار دیگر لرزه به دل دشمنان بیندازد.
 

آیت الله فاضل لنکرانی: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است

آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، شرکت در انتخابات را یکی از جشن‌های بزرگ انقلاب دانست و اظهار داشت: امروز برای ملت ایران روز بزرگ و سرنوشت سازی است و حضور پررنگ مردم در صحنه انتخابات برای تعیین سرنوشت این کشور بسیار تأثیرگذار است.

وی با تأکید بر اینکه دشمن در روزهای گذشته برای کمرنگ کردن حضور حماسی مردم در انتخابات تلاش بسیاری داشت، تصریح کرد: این اقدام توطئه انگیز تنها به روزهای منتهی به انتخابات ختم نمی‌شود و از ماه‌ها قبل با تبلیغات گسترده به دنبال کمرنگ کردن حضور حماسی مردم بودند.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و یارانش توسط جنایتکاران آمریکایی و دشمنان اسلام، بیان کرد: خون این سردار شهید و همرزمانش نه تنها هدر نرفت بلکه جوششی به پا کرد تا مردم بر دهان یاوه گوی دشمنان ضربه محکمی بزنند و حضور پررنگی در انتخابات داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه نقشه‌های فتنه انگیزان و دشمنان برای حضور کمرنگ مردم در انتخابات مؤثر واقع نشد، تصریح کرد: حضور شکوهمندانه مردم در حماسه ۲۲ بهمن و سخنرانی حکیمانه رهبر معظم انقلاب موجب شد یک بار دیگر تیر دشمن بر سنگ اصابت کرده و توطئه‌هایشان خنثی شود.

آیت الله فاضل لنکرانی بر ضرورت حضور گسترده و با شور و نشاط در انتخابات تأکید کرد و گفت: در راستای تشکیل یک مجلس قوی باید مردم در انتخابات حضوری پررنگ داشته باشند.

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) برضرورت حضور در انتخابات تأکید و خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات علاوه بر حق قانونی، تکلیف شرعی است و به‌عنوان وظیفه شرعی همه باید به آن عمل کنند.
 

سید محمد خاتمی در انتخابات شرکت کرد

سید محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات دقایقی پیش با حضور در حسینیه جماران در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات میاندوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری شرکت کرد.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

آیت الله مظاهری: انتخابات موجب سرافرازی نظام، شادی مردم و نگرانی دشمن می‌شود

آیت‌الله العظمی حسین مظاهری مرجع عالیقدر تقلید و زعیم حوزه علمیه اصفهان صبح امروز و در اولین ساعات آغاز اخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان، رأی خود را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

‌وی پس از انداختن رأی خود به صندوق اظهار داشت: امروز انتخابات پرشوری داریم که ان‌شاءالله موجب سرافرازی نظام، شادی شما عزیزان و موجب نگرانی دشمن خواهد شد. امیدوارم خداوند کمک کند و همه ما فردا از اینکه انتخابات ممتازی مانند همیشه داشته‌ایم، خوشحال باشیم.
 

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س): رفع مشکلات کشور در گرو انتخاب اصلح است

آیت الله سید محمد سعیدی در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه حضور پرشور مردم در زمان‌های مختلفی از تاریخ انقلاب حماسه ساز بوده است، اظهار کرد: مردم با حضور پررنگ خود در مناسبت‌های سیاسی و عبادی توانسته‌اند نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

وی با اشاره به دیدگاه امام راحل و رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مشارکت در تعیین سرنوشت توسط مردم، بیان کرد: از مجلس می‌شود به عنوان ریل گذار پیشرفت نظام اسلامی یاد کرد که مردم نسبت به اهمیت این امر به خوبی آگاهی دارند.

امام جمعه قم با اشاره به حضور مردم در زمان‌های حساس و سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی، بیان کرد: این امر موجب شده است دشمن بر دشمنی خود استمرار بخشد اما این دشمنی‌ها نه تنها موجب سست شدن مردم نشد بلکه انگیزه مردم را برای حضور در صحنه‌های مختلف دوچندان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی و همراهانش در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: خون به ناحق ریخته سردار شهید سلیمانی نه تنها موجب نشد که مردم از حضور در انتخابات دست بردارند بلکه حضور مردم را برای کور کردن دشمنان پررنگ‌تر و پرشورتر کرده است.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

آیت الله سعیدی با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای مأیوس کردن مردم در انتخابات گفت: مردم با حضور پرشور خود پای صندوق‌های رأی این مسئله را به وضوح نشان می‌دهند که توطئه افکنی و آتش افروزی آنها نتیجه معکوس بر روی اراده ملت ایران دارد.

وی از مردم خواست تا با شرکت پرشور در انتخابات، نسبت به انتخاب افراد صالح برای ورود به مجلس شورای اسلامی اقدام کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: مجلس ریل گذار نظام است و رفع مشکلات در گرو انتخاب اصلح است.
 

آیت الله امینی: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است

آیت الله ابراهیم امینی صبح جمعه پس از انداختن آرای خود به صندوق سیار ۵۰۶ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان در قم، شرکت در انتخابات را بر آحاد مردم، امری واجب و لازم دانست و اظهار کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و شرعی است.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ضرورت شرکت آحاد مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: باید همه مردم در انتخابات شرکت کنند تا ان شاالله شاهد حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.
 

ماموستا رستمی: شیعه و سنی با حضور در انتخابات «وحدت و یکدلی» را به رخ جهانیان کشیدند

ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: حضور مردم از ساعات اولیه رأی‌گیری پای صندوق‌های رأی، نشان‌دهنده وحدت، مودت و همدلی بین ملت ایران بوده تا سرنوشت خود را تعیین کنند.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

‌وی شرکت در انتخابات را یک مسئله دینی و مردم‌سالاری خواند و با تاکید بر حضور مردم برای تعیین سرنوشت کشور، خاطرنشان کرد: مردم شیعه و سنی کردستان همیشه در همه مسائل و مناسبت‌ها با «وحدت و یکدلی» حضور یافته و برای حفظ مملکت کوشا بوده و مشارکت حداکثری امروز مردم در توسعه، عمران و رونق تولید مهم است.
 

قالیباف آرای خود را به صندوق ریخت

محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، آراء خود در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را در مسجد خاتم الانبیاء اسلامشهر به صندوق انداخت.

 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

روحانی: امیدوارم بهترین‌ها به مجلس راه پیدا کنند

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور پس از انداختن آرای خود در صندوق مستقر در ستاد انتخابات کشور، گفت: بسیار خوشحالیم که روز افتخار آفرین دیگری در انقلابمان ثبت خواهد شد.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

روحانی با تاکید بر اینکه خوشحال هستیم که یازدهمین مجلس شورای اسلامی با رأی ارزشمند ملت ایران تشکیل می‌شود، اظهار داشت: مردم امروز با رأی خود در حال تشکیل مجلس یازدهم هستند. امیدواریم بهترین‌ها به مجلس یازدهم راه پیدا کنند و خواست مردم مبنی بر تشکیل مجلسی فعال‌تر و پرشورتر و مجلسی که مشکلات زندگی مردم را بهتر حل کرده و قوانین ضروری را سریعاً تصویب می‌کند، در نظارت و قانونگذاری مقید به قانون اساسی است، محقق شود.
 

آیت الله علوی گرگانی: مجلس شورای اسلامی و خبرگان محل خدمت به مردم است

آیت الله العظمی سید محمد علوی گرگانی در حاشیه شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان و پس از انداختن آرای خود به صندوق اخذ رأی، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات و تعیین سرنوشت ملی یک ضرورت است.

وی با بیان اینکه رعایت دو اصل در انتخابات باید در دستور کار مردم قرار بگیرد، تصریح کرد: در این راستا لازم است به مفهوم آیات سوره نحل توجه بیشتری شده و در این زمینه تأمل کرد.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

این مرجع تقلید با بیان اینکه خداوند در سوره نحل می‌فرماید که با دو دسته از مردم همراه است، تصریح کرد: دسته اول را افراد با تقوا تشکیل می‌دهند که در هر مکانی هستند به وظایف دینی خود عمل کنند.

وی با اشاره به شرایط دسته دوم که خداوند در این سوره در ارتباط با آنان سخن گفته است، عنوان کرد: این دسته کسانی هستند که به مردم خدمت می‌کنند.
آیت الله علوی گرگانی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری جای خدمت کردن به مردم است، خاطرنشان کرد: مردم باید کسانی را در انتخابات انتخاب کنند که خدوم باشند و تقوا پیشه کنند.
 

آیت‌الله یزدی رای خود را به صندوق انداخت‌

آیت الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم لحظاتی پیش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند و رأی خود را در صندوق سیار شماره 562 انداختند.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

آیت الله نوری همدانی: شرکت در انتخابات موجب قوی‌تر شدن کشور می‌شود

آیت الله العظمی حسین نوری همدانی پس از انداختن آرای خود در صندوق سیار شماره ۵۶۲ انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان، برضرورت شرکت آحاد مردم در انتخابات تأکید کرد و اظهار داشت: انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است و ایران اسلامی مملکت امام زمان (عج) است.

وی با عنوان اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، تصریح کرد: هرکسی که به امام زمان (عج) علاقمند است و به آن حضرت ایمان دارد باید در انتخابات شرکت کند.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

این مرجع تقلید با بیان اینکه نظام اسلامی در ایران استقرار دارد، گفت: ایران کشوری است که در اوج اقتدار و عظمت قرار گرفته و برپایه مردم سالاری دینی اداره می‌شود.

وی ادامه داد: مردم متدین ایران امتحان‌های بزرگی را پشت سر گذاشتند و امروز باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند و رأی بدهند، ما وظیفه داریم این نظام اسلامی، دینی و مردمی را تا ظهور امام عصر (عج) حفظ و حراست کنیم.

آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر اینکه رأی دادن برهمه مردم لازم است، گفت: شرکت در انتخابات موجب تقویت کشور می‌شود.
 

آیت الله جوادی آملی: شرکت در انتخابات تعیین کننده خط مشی آیندگان است

آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی قبل از ظهر جمعه در حاشیه شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان اظهار کرد: باید شاکر خداوند متعال باشیم به دلیل اینکه ما را حق شناس قرآن، عترت و خون پاک شهدا قرار داد.

وی با بیان اینکه مردم حق شناس خون شهید سردار سلیمانی هستند، تصریح کرد: ملت شریف ایران همواره به پای صندوق‌های رأی رفته و در راهپیمایی‌های روز قدس و ۲۲ بهمن به ندای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند که در این راستا لازم است از آنان قدردانی کرد.

این مفسر قرآن کریم با اشاره به وعده‌های ذات اقدس الهی، بیان کرد: اگر کسی یک قدم در راه خوشنودی خداوند بردارد، خداوند حداقل ۱۰ قدم به سمت او برمی‌دارد.

وی با بیان اینکه خداوند در قرآن فرموده است خوابیده‌ها را بیدار و مرده‌ها را زنده کرده‌ایم، گفت: حضرت باری تعالی به همه حق فکر و اندیشه و رأی داده است.
آیت الله جوادی آملی با تأکید بر اینکه این رأی دادن ابراز ارادت به قرآن و عترت است، عنوان کرد: شرکت در انتخابات ضمن اینکه حرمت نهادن به تاریخ گذشته نظام اسلامی است می‌تواند خط مشی آیندگان را مشخص کند تا بدانند تمدن ما در گرو تدین ما است.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم کسانی به مجلس شورای اسلامی راه یابند که به معارف قرآن و عترت پایبند باشند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم اضافه کرد: کسانی که به کرسی مجلس شورای اسلامی قرار است تکیه بزنند باید ضمن عمل به قانون اساسی به مصوبات و صلاح و خیر دنیا و آخرت نیز عمل کنند.

آیت الله جوادی آملی خاطرنشان کرد: کسانی که به مجلس شورای اسلامی می‌روند باید بتوانند ضمن عمل به قرآن و قانون اساسی خواسته‌های موکلانشان را بفهمند و به آنها عمل کنند.
 

آیت الله سبحانی: مردم به افراد کاردان رأی دهند

آیت الله العظمی جعفر سبحانی از مراجع تقلید پس از انداختن آرای خود به صندوق اخذ رأی سیار شماره ۵۶۳، بر ضرورت حفظ نظام توسط آحاد مردم تأکید کرد و اظهار داشت: حفظ نظام اسلامی بر همه مردم واجب است.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از ارکان نظام اسلامی محسوب می‌شود و آحاد مردم باید در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند، اضافه کرد: مردم باید با حضور پرشور پای صندوق‌های رأی به افرادی عالم، فاضل، عاقل و کاردان رأی بدهند.

این استاد سطوح عالی حوزه خاطرنشان کرد: رأی شایسته به افراد کاردان موجب می‌شود تا کمال مطلوب به دست آمده و مشکلات برطرف شود.
 

آیت الله مکارم شیرازی: شرکت در انتخابات یک تکلیف اجتماعی است

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید پس از شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی تأکید کرد.

وی با بیان اینکه امروز برای ملت ایران یک روز سرنوشت ساز است، اظهار کرد: ان شاالله مردم با حضور پرشور خود در این انتخابات برگ زرین دیگری را در تاریخ نظام اسلامی ایران رقم بزنند و موجب نا امیدی دشمن بشوند.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

این استاد سطوح عالی حوزه با تأکید بر اینکه مردم به رشد فکری رسیده‌اند، گفت: مردم آگاه هستند که نباید نظام اسلامی و کشور را تنها بگذارند و در قبال نظام اسلامی حس مسئولیت دارند.

آیت الله مکارم شیرازی شرکت در انتخابات را یک وظیفه الهی دانست و افزود: همه باید برای انجام یک تکلیف اجتماعی در این انتخابات شرکت کنند تا انتخابات پرثمری را داشته باشیم.
 

حضور آیت‌الله صادق آملی لاریجانی  پای صندوق رأی

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام  رای خود را به صندوق شماره 1794 مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره  مجلس خبرگان رهبری  انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

آیت‌الله صافی گلپایگانی در انتخابات شرکت کرد‌

آیت‌الله صافی گلپایگانی مرجع تقلید شیعیان لحظاتی پیش در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری شرکت کردند و رأی خود را در صندوق سیار انداختند.
 

عباسعلی کدخدایی رای خود به صندوق انداخت

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان دقایقی پیش رای خود را به صندوق شماره 1794 مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره  مجلس خبرگان رهبری  انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

حضور رئیس قوه قضاییه پای صندوق رأی

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه با حضور در مسجد شیشه در محله شیخ هادی رای خود را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر
 

 آیت‌الله احمد جنتی رأی خود را به صندوق انداخت

 آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان دقایقی پیش رای خود را به صندوق شماره 1794 مستقر در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره‌ای پنجمین دوره  مجلس خبرگان رهبری  انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر


غلامعلی حدادعادل عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد لرزاده رای خود را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر


سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با حضور در یکی از شعب اخذ رای در تهران، آرای خود را به صندوق انداخت.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر

فرزند شهید سپهبد قاسم سلیمانی با حضور در یکی از شعب اخذ رای در رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.
 
حضور مسئولین و مراجع در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری+تصاویر


منبع:
1. خبرگزاری مهر/ آنچه مسئولان پای صندوق رأی گفتند
2. تسنیم/ آخرین اخبار از انتخابات ایران
3.فارس/ گزارش فارس از انتخابات مجلس و خبرگان رهبری
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما
ترانه کودکانه | قصه های عمو نورورز
ترانه کودکانه | قصه های عمو نورورز

ترانه کودکانه | قصه های عمو نورورز

ترانه کودکانه | گل های آفتاب گردان
ترانه کودکانه | گل های آفتاب گردان

ترانه کودکانه | گل های آفتاب گردان

مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ میرداماد: دل حرم می شود سحرگاهی
مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ میرداماد: دل حرم می شود سحرگاهی

مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ میرداماد: دل حرم می شود سحرگاهی

ترانه کودکانه | مداد رنگی
ترانه کودکانه | مداد رنگی

ترانه کودکانه | مداد رنگی

ترانه کودکانه | حسنی و دونه
ترانه کودکانه | حسنی و دونه

ترانه کودکانه | حسنی و دونه

ترانه کودکانه | سیاه و سفید
ترانه کودکانه | سیاه و سفید

ترانه کودکانه | سیاه و سفید

فدراسیون جهانی فوتبال تمام مسابقات بین المللی در ماه ژوئن را لغو کرد
فدراسیون جهانی فوتبال تمام مسابقات بین المللی در ماه ژوئن را لغو کرد

فدراسیون جهانی فوتبال تمام مسابقات بین المللی در ماه ژوئن را لغو کرد

توضیح معاون دادستان تهران در خصوص علت رها شدن معتادان در سطح شهر
توضیح معاون دادستان تهران در خصوص علت رها شدن معتادان در سطح شهر

توضیح معاون دادستان تهران در خصوص علت رها شدن معتادان در سطح شهر

مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ هلالی: ای که از هر نفست نغمه هو می ریزد
مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ هلالی: ای که از هر نفست نغمه هو می ریزد

مداحی میلاد حضرت علی اکبر (ع)/ هلالی: ای که از هر نفست نغمه هو می ریزد

کنایه سنگین سریال پایتخت به قهوه‌خانه‌داری فوتبالیست های مشهور
کنایه سنگین سریال پایتخت به قهوه‌خانه‌داری فوتبالیست های مشهور

کنایه سنگین سریال پایتخت به قهوه‌خانه‌داری فوتبالیست های مشهور

دو دستور روحانی به وزیران رفاه و راه برای تسهیلات کسب و کار
دو دستور روحانی به وزیران رفاه و راه برای تسهیلات کسب و کار

دو دستور روحانی به وزیران رفاه و راه برای تسهیلات کسب و کار

اظهارات کارشناس بهداشت جهانی درباره کرونا
اظهارات کارشناس بهداشت جهانی درباره کرونا

اظهارات کارشناس بهداشت جهانی درباره کرونا

در چه مواقعی لازم است به مراکز رادیولوژی مراجعه کنیم؟
در چه مواقعی لازم است به مراکز رادیولوژی مراجعه کنیم؟

در چه مواقعی لازم است به مراکز رادیولوژی مراجعه کنیم؟

آی جوونا گل بریزید اکبر لیلا اومده/ هلالی
آی جوونا گل بریزید اکبر لیلا اومده/ هلالی

آی جوونا گل بریزید اکبر لیلا اومده/ هلالی

ارائه نتایج پلاسما درمانی بیماران کرونا در روزهای آینده
ارائه نتایج پلاسما درمانی بیماران کرونا در روزهای آینده

ارائه نتایج پلاسما درمانی بیماران کرونا در روزهای آینده

جوون امام حسینو دوست دارم/ هلالی
جوون امام حسینو دوست دارم/ هلالی

جوون امام حسینو دوست دارم/ هلالی

آموزش پخت سیب زمینی تنوری
آموزش پخت سیب زمینی تنوری

آموزش پخت سیب زمینی تنوری

فعالیت واحدهای تولیدی  از تاریخ ۱۶ فروردین ماه بلامانع است
فعالیت واحدهای تولیدی از تاریخ ۱۶ فروردین ماه بلامانع است

فعالیت واحدهای تولیدی از تاریخ ۱۶ فروردین ماه بلامانع است

اکونومیست: ایرانی‌ها کروناویروس را در جهان پخش نکرده‌اند
اکونومیست: ایرانی‌ها کروناویروس را در جهان پخش نکرده‌اند

اکونومیست: ایرانی‌ها کروناویروس را در جهان پخش نکرده‌اند

قضاوت دیگران ممنوع/ آیت الله مجتهدی تهرانی
قضاوت دیگران ممنوع/ آیت الله مجتهدی تهرانی

قضاوت دیگران ممنوع/ آیت الله مجتهدی تهرانی

وزرات آموزش و پرورش خبر داد: راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزان "شاد" به تأخیر افتاد
وزرات آموزش و پرورش خبر داد: راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزان "شاد" به تأخیر افتاد

وزرات آموزش و پرورش خبر داد: راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزان "شاد" به تأخیر افتاد