افراطيون به دنبال شبكه‌ای ماهواره‌ای
منابع آگاه خبري در عربستان سعودي اعلام كردند هيئت امر به معروف و نهي از منكر اين كشور تلاش مي‌كند تا براي ترويج انديشه‌هاي افراطي خود، شبكه‌اي ماهواره‌اي راه اندازي كند.
 اين منابع آگاه در ادامه افزودند: اواخر هفته گذشته سومين سمينار مديران پايگاه‌هاي امر به معروف و نهي از منكر عربستان سعودي در شهر "الخبر" و با رياست "إبراهيم بن سليمان هويل" مدير اين هيئت برگزار شد.
شركت كنندگان در اين سمينار بر ضرورت راه اندازي يك شبكه ماهواره‌اي با هدف ترويج انديشه‌هاي خود تأكيد كردند و افزودند: علاوه بر يك شبكه ماهواره‌اي بايد چنين پايگاه خبري نيز راه اندازي كنيم تا دستاوردهاي خود را از طريق آن به گوش همگان برسانيم.
اين شركت كنندگان همچنين افزودند: ما بايد از طريق شبكه ماهواره‌اي خود، برنامه‌هاي ديني – تبليغاتي پخش كنيم تا اخلاق نيك ميان شهروندان كشورمان و نيز مردم سراسر جهان گسترش يابد.
در همين راستا "إبراهيم بن سليمان هويل" در اين باره گفت: از مقامات دولتي و مسئول درخواست مجوز كرده‌ايم و منتظر پاسخ هستيم زيرا خريداري دستگاه‌ها و تجهيزات انجام شده است.
در پايان گفتني است اعضاي هيئت امر به معروف و نهي از منكر جزو افراطي‌ترين افراد در عربستان سعودي به شمار مي‌روند و بسياري از سران اين هيئت به طور محرمانه از شبكه تروريستي القاعده حمايت مالي مي‌كنند.