مردم نگران تامین مرغ و گوشت شب عید نباشند

مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: هم استانیها نگران تامین گوشت قرمز و مرغ برای شب عید نباشند. رحمت الله سمیعی افزود: درحال حاضر ذخیره مناسبی از این اقلام در انبارها وجود دارد و مردم نگران نباشند....
دوشنبه، 24 اسفند 1388
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مردم نگران تامین مرغ و گوشت شب عید نباشند

 مهر: مدیر امور دام سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: هم استانیها نگران تامین گوشت قرمز و مرغ برای شب عید نباشند.
رحمت الله سمیعی افزود: درحال حاضر ذخیره مناسبی از این اقلام در انبارها وجود دارد و مردم نگران نباشند.
 
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط استان هر زمانی و با توجه به ذخیره سازی صورت گرفت هر زمانی که صلاح دانسته شود، مرغ در بازار عرضه می شود.
 
وی از توزیع مرغ و گوشت قرمز به صورت گسترده در بازار خبر داد و گفت: میزان گوشت ذخیره شده در انبارهای استان بیش از میزان نیاز مردم استان است.
 
به گفته سمیعی، پیش بینی می شود امسال حدود 27 هزار تن گوشت قرمز در استان تولید شود که از این مقدار 20 درصد مازد مصرف استان است.
 
رئیس اداره امور دام سازمان جهاد کشاورزی گلستان بیان داشت: در مجموع 35 درصد گوشت قرمز استان از دامهای سبک و بقیه از دامهای سنگین تامین می شود.
 
وی یادآور شد: تولید گوشت قرمز استان معادل چهار درصد تولید کشوری است و این استان سهم بسزایی در تولید فرآورده های دامی در کشور دارد.
 
به گزارش خبرنگار مهر در گرگان، هرکیلوگرم گوشت مرغ به قیمت دو هزار و 250 تومان و گوشت قرمز بین 62 تا 70 هزار ریال در فروشگاه های تعیین شده از سوی بازرگانی گلستان عرضه می شود.
 

 
 
 

/1001/

منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم :
news@rasekhoon.net


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.