مسابقات چمپيونزليگ بدون رئال دیدن ندارد

کرسیتیانو رونالدو که هنوز نتوانسته حذف رئال از مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانا ن اروپا راهضم نماید در اظهار نظر جدید خود گفته دیگر طاقت دیدن این رقابت ها را ندارم.
شنبه، 14 فروردين 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مسابقات چمپيونزليگ بدون رئال دیدن ندارد
راسخون: حذف شدن بر اثر اشتباهات فردی  برای ما خیلی گران در آمده ،چون ما توانایی ماندن در این بازی ها را داشتیم.
ستاره پرتغالي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا هم چنین گفته، تماشاي مسابقات چمپيونزليگ مرا كمي اذيت مي‌كند،بازی ها بدون حضور رئال که دیگر  جذابیتی ندارد.
اما این حادثه تلخ درس های زیادی به ما داد.ما از این شکست درس گرفته و به ارايه عملكرد بهتر در مسابقات سال آينده فكر  می كنيم ونهایت تلاش خود را برای موفقیت به کار می بندیم.
شکست وحذف شدن سخت است ،هیچ چیز در زندگی آسان نیست ،مهم این است که از این اتفاق تلخ درس گرفته ودیگر این اشتباهات کودکانه را تکرار نکنیم.
ولی با این وجود کریستیانو از عملکرد شان در لالیگا راضی است و می خواهد به همراه هم تیمی هایش با پشت سر گذاشتن  بارسلونا وقهرمانی در این فصل تاحدودی جبران این ناکامی را بنمایند.
در حال حاضر دو تيم بارسلونا مدافع عنوان قهرماني اروپا و اسپانيا و رئال مادريد با ‪ ۷۴‬امتياز در صدر جدول لاليگا قرار دارند اما بارسلونا به دليل تفاضل گل كمتر دوم است و والنسيا با ‪ ۲۱‬امتياز اختلاف، در مكان سوم ايستاده است.
/1030
/1002

جذب خبرنگار افتخاري


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.