تمديد زمان نام نويسی حوزه‌های علميه تا 25 فروردين

معاون آموزش حوزه‌هاي علميه از تمديد زمان نام نويسي حوزه‌هاي علميه تا 25 فروردين ماه خبر داد و افزود: تاکنون بيش از15هزار نفر براي ورد به حوزه نام نويسي کرده‌اند.
سه‌شنبه، 17 فروردين 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تمديد زمان نام نويسی حوزه‌های علميه تا 25 فروردين
حجت‌الاسلام علي عباسي افزود: زمان نام نويسي حوزه‌هاي علميه برادران در سراسر کشور تا 25 فروردين ماه تمديد شد.
 
وي گفت: داوطلبان در مدت زمان اعلام شده مي‌توانند با مراجعه به سايت معاونت آموزش حوزه به نشاني http://www.howzeh-qom.com اقدام به نام نويسي کنند.
 
عباسي بابيان اين که زمان نام نويسي حوزه‌ها نخستين بار تا بيستم فروردين ماه اعلام شده بود، اظهار داشت: زمان اعلام شده قابل تمديد نيست و داوطلبان بايد تا پايان روز 25 فروردين ماه براي نام نويسي اقدام کنند.
 
وي همچنين ازامکان دريافت کارت آزمون ورودي ازطريق سايت معاونت آموزش حوزه خبر داد و يادآور شد: داوطلبان مي‌توانند در روزهاي هشتم و نهم ارديبهشت ماه با مراجعه به سايت معاونت آموزش حوزه، کارت آزمون ورودي خود را از اين طريق دريافت کنند.
 
معاون آموزش حوزه‌هاي علميه، داشتن حداقل تحصيلات ديپلم و حداکثر سن 25 سال را از شرايط نام نويسي در حوزه‌هاي علميه کوتاه مدت(سفيران هدايت) اعلام کرد و افزود: اين گروه از داوطلبان براي تبليغ در مناطق خاص آموزش داده مي‌شوند و به ميزان تحصيلات موظف به تبليغ خواهند بود.
 
وي گفت: شرايط پذيرش و نحوه نام نويسي در دفترچه پذيرش اعلام شده است و متقاضيان مي‌توانند با دريافت دفترچه از مراکز پستي در هر شهرستان براي نام نويسي اقدام کنند.
 
حجت‌الاسلام عباسي يادآور شد: آزمون ورودي حوزه‌هاي علميه 10 ارديبهشت ماه در 43 حوزه امتحاني و 29 مرکز استان در دو مقطع سيکل و ديپلم برگزار و نتايج آزمون ورودي هشتم خرداد ماه اعلام مي‌شود.
/2759/

جذب خبرنگار افتخاري


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.