کار رسانه ای ، کار اقتصادی نیست

کار رسانه ای، کار اقتصادی نیست و درآمد زایی ندارد و ما به دنبال راهکارهایی برای افزایش این نوع حمایت ها از مطبوعات هستیم.
يکشنبه، 22 فروردين 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
کار رسانه ای ، کار اقتصادی نیست
راسخون: وزیر ارشاد که همراه با هیئت دولت به آذربایجان غربی سفر کرده بود، در جلسه ای با حضور نمایندگان عرصه ی مطبوعات و فعالین رسانه ای شرکت نمود.
 
حسینی در سخنان خود به عدم موفقیت دشمنان جمهوری اسلامی ایران در تهدیدهای نظامی اشاره کرد و گفت: با توجه به این که دشمنان نتوانسته اند از طریق جنگ مسلحانه به کشورمان ضربه بزنند، این روزها به سراغ حربه ی دیگری به نام جنگ نرم رفته اند و سعی در تغییر افکار، باورها، اعتقادات و سنت های اصیل اسلامی- ایرانی دارند.
 
وزیر ارشاد با تاکید بر این نکته که دشمنان برای از بین بردن وحدت مردم به هر روشی که پیش روی شان است متوسل می شوند، به سراغ خبرنگاران رفت و به نقش حساس و پر مسئولیت این قشر اشاره نمود.
 
حسینی از برگزاری دوره های آموزشی لازم برای خبرنگاران خبر داد و گفت:از آن جایی که این روزها بازار خبر و خبرگزاری ها و سایت های خبری بسیار داغ شده است، باید کاری کرد که اخبار صحیح و پر محتوا و با جاذبه، اعتماد مردم را به سوی خود جلب نماید. خبرنگار باید اخلاق خبرنگاری را رعایت و از لغزش ها جلوگیری نماید. تخریب وتحریف وجعل و توهین با معیارهای روزنامه نگاری و مطبوعاتی مغایر و خلاف منش رسانه ای است.
 
وزیر ارشاد در ادامه به ثابت ماندن یارانه های اختصاصی به مطبوعات اشاره کرد و اظهار داشت: کار رسانه ای، کار اقتصادی نیست و درآمد زایی ندارد و ما به دنبال راهکارهایی برای افزایش این نوع حمایت ها از مطبوعات هستیم.
 
قشر خبرنگار برای وزیر ارشاد آرزوی موفقیت کرده ومنتظر اقدامات عملی از این وزراتخانه هستند.( ببینیم و تعریف کنیم!)
1005/2759

جذب خبرنگار افتخاري


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.