مبارزه با تروریستهای داعش در بازی «جاده جنگ»

استودیو نشانه از ساخت بازی رایانه‌ای «جاده جنگ» با محوریت مبارزه چریکان ایرانی با تروریست‌های «داعش» در خاک سوریه خبر داد. 

 

به گزارش راسخون به نقل ازتسنیم، استودیو نشانه از ساخت بازی رایانه‌ای «جاده جنگ» با محوریت مبارزه چریکان ایرانی با تروریست‌های «داعش» در خاک سوریه خبر داد.

 

 

در خلاصه داستان این بازی آمده است: یک گروه تروریستی به نام «داعش» از سمت سوریه وارد کشور عراق می‌شود. هدف اصلی آنها ناامن کردن و اشغال مرز ایران است. گروهی چریکی از ایران برای تحقیق و مقابله به سوریه اعزام می‌شود. اما در این میان اتفاقاتی می‌افتد که آنها را مجبور به عملیاتی ناخواسته می‌کند.

کاراکترهای اصلی این بازی عبارتند از صالح عسگری (شخصیت اصلی. دستیار فرمانده.32 ساله)، حسین عباسی (فرمانده ارشد تیم. 47 ساله)، امیر حسین جهانگیری (نیروی تحت امر. 35 ساله)، سامان کشوری (نیروی تحت امر.32 ساله)، حیدر شرف الدین (38 ساله، همسر و فرزندانش توسط تروریست ها کشته شده است.وی از مدت ها قبل با صالح عسگری همکاری نظامی داشته است. اسامه الکلبانی (فردی مرموز که اطلاعاتی از این شخص در دست نیست)

 

 

بازی ” جاده جنگ » آخرین اثر استدیو نشانه است. این بازی یک اثر متفاوت نظامی- سیاسی است که برای رایانه ساخته می‌شود. تولید این اثر از اواخر سال 1392 شروع شده بود. این بازی تابستان 1393 وارد بازار گیم ایران می‌شود. هزینه ساخت این بازی توسط تیم بازی سازی استودیو نشانه پرداخت شده و برای تولید آن از هیچ نهادی کمک مالی دریافت نشده است.

سبک بازی FPS است و در اکثر انیمیشن‌های این بازی از تکنولوژی موشن کپچر استفاده شده است. این بازی با موتور قدرتمند UDK ساخته شده و از حداکثر توان این موتور برای بالا بردن کیفیت پروژه استفاده شده است.

 

 

عوامل این بازی عبارتند از: نویسنده و کارگردان: میلاد دشتی، مشاور بازینامه: مهدی سامنی، انیماتور و مدل ساز: مسعود دشتی، طراح مراحل: رضا صادقی، برنامه نویس و متخصص انجین: میلاد دشتی، مشاور فنی: امیرحسین صیقلکار.

 

/117/