0
ویژه نامه ها

نمایش پسوردهای ستاره دار با Password Spectator Pro 3.2

تا به حال دیده اید که بخواهید پسوردی را در برنامه ای وارد کنید و ببینید که به جای حروف و اعداد، ستاره (*) و یا دایره نمایش داده می شود. پسوردهای وارد شده در آنها را ذخیره می کنند اما به هنگام نمایش پسوردها، آنها را به شکل غیر قابل مشاهده نمایش می دهند و از طرفی ممکن است به دلیل فراموشی و یا دلایل متعدد نیاز به خواندن و دیدن این پسورد ها دارید.نرم افزار Password Spectator Pro 3.2 یکی از نرم افزار های قدرتمند، رایگان و با دقت بالا، برای نمایش سیستم های ستاره ای (رمز عبور ستاره ای) و یا در بعضی موارد دایره ای اشاره کرد.تنها کافی است که با اجرای برنامه و فشردن کلید CTRL (کنترل) و کلیک کردن بروی ستاره های مورد نظر کلمه ی عبور پشت ستاره ها را در داخل این نرم افزار بخوانید.
نمایش پسوردهای ستاره دار با Password Spectator Pro 3.2

نمایش پسوردهای ستاره دار با Password Spectator Pro 3.2

تا به حال دیده اید که بخواهید پسوردی را در برنامه ای وارد کنید و ببینید که به جای حروف و اعداد، ستاره (*) و یا دایره نمایش داده می شود. نرم افزارهایی مثل مرورگرها، Outlook، سیستم Dialup و … پسوردهای وارد شده در آنها را ذخیره می کنند اما به هنگام نمایش پسوردها، آنها را به شکل غیر قابل مشاهده یا بهتر بگیم به صورت ستاره ای نمایش می دهند و از طرفی ممکن است به دلیل فراموشی و یا دلایل متعدد نیاز به خواندن و دیدن این پسورد ها دارید.
نرم افزار Password Spectator Pro 3.2 یکی از نرم افزار های قدرتمند، رایگان و با دقت بالا، برای نمایش سیستم های ستاره ای (رمز عبور ستاره ای) و یا در بعضی موارد دایره ای اشاره کرد.تنها کافی است که با اجرای برنامه و فشردن کلید CTRL (کنترل) و کلیک کردن بروی ستاره های مورد نظر کلمه ی عبور پشت ستاره ها را در داخل این نرم افزار بخوانید.

از سایر ویژگیهای این نرم افزار می توان به:

پشتیبانی بیش از ۱۸ زبان دنیا از جمله فارسی

سازگاری کامل با ویندوز های ۹۵/۹۸/Me/NT/2000/XP

 نمایش پسوردهای ستاره دار با Password Spectator Pro 3.2نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما