0

سلامی از جنس خداحافظی

باسمه تعالی
رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق
خدمت همه کاربران سایت اطلاع رسانی راسخون عرض سلام و درود دارم.
سلامی از جنس خداحافظی از مدیریت این پرتال فرهنگی.
حدود ده سال از تأسیس این سایت می‌گذرد و اینجانب از اول در کنار شما و با شما بودم و با شما طرح جامع سایت را بنیاد نهادیم و دوره‌های مختلفی را با هم تجربه کردیم، و توانستیم با هم و با همیاری همکاران عزبزم و اندیشمندان حوزه و دانشگاه سایت را به رتبه‌های برتر کشوری برسانیم، و میزان بازدید سایت را از ایران به تمام کشورهای آسیایی، آمریکایی و اروپایی گسترش دهیم.
افتخار می‌کنم و در آینده نیز بر وجود چنین همکارانی و همراهانی به خود می‌بالم و افتخار می‌کنم.
امروز که بنا به دستور و تدبیر ریاست محترم سازمان اوقاف و امور خیریه حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی و توافق هیئت مدیره مؤسسه راسخون، این سایت را تحویل معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف می‌دهم، بر خود افتخار می‌کنم که توانستم میزان بازدید روزانه را به میانگین ۴٢۰/۰۰۰ نفر در روز برسانم.
برخی از روزها بازدید از ٧۵۰/۰۰۰ گذشت که پس از ایران کشورهای همسایه و آمریکا و انگلیس و.... بیشترین بازدید را داشتند.
امروز رتبه سایت در الکسا ٧۶ را نشان می‌دهد که بسیار عالی است.
سلامی از جنس خداحافظی

دوست عزیزم معاون محترم فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف جناب حجت الاسلام شرفخانی در جلسه معارفه در جمع کارکنان سایت، وعده دادند که قصد دارند رتبه سایت را به رتبه ارزشمند تک رقمی افزایش دهند و در این راه از همه توان خود و همه کارمندان و همکاران سایت و قابلیت‌های سازمان اوقاف استفاده خواهند کرد، که نویدی بسیار عالی است.
من نیز ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان از همه همکاران عزیز و کاربران خوبم درخواست دارم با ایشان برای تحقق چنین هدف والایی کمال همراهی و همکاری را داشته باشند.
امروز افتخار دارم که سایت راسخون دارای میلیون‌ها مطلب ارزشمند در قالب مقاله، مشاهیر، صوت، فیلم، پوستر و .... است که به نوبه خود توانسته پاسخگویی بخشی از نیازهای فرهنگی جامعه باشد و با اندک هزینه‌ای توانسته پشتیبان علمی و فرهنگی گروه‌های مختلف جامعه باشد.
برای همه شما که با من همراه بودید آرزوی موفقیت دارم.
خدا نگهدار
سید احمد سجادی
٣۰ مهر ۱٣٩۶
نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: سیدامیرحسین موسوی‌‌تبار
موارد بیشتر برای شما