عضویت العربیة English
جمعه، 30 مهر 1395 (سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: اى فاطمه! همه چشم‌ها در روز قیامت گریان است جز چشمى که بر مصیبت‌هاى حسین بگرید. بحارالانوار، ج44، ص293
مسیر جاری : صفحه اصلی/نرم افزار/آموزشی و کتاب الکترونیک/زبان خارجه/زبان های دیگر

زبان های دیگر

آموزش زبان فرانسوی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning French 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion

آموزش زبان فرانسوی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning French 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion این بار می خواهیم یکی از بهترین و معروفترین و محبوبترین مجموعه آموزشی زبانهای مختلف را به شما معرفی کنیم. این مجموعه نیازی به تعریف ندارد. این مجموعه تا حدی برگزیده است که سربازان آمریکایی برای جنگ در عراق از زبان عربی آن برای آموزش استفاده کردند. این مجموعه توسط شرکتهای بزرگ و مدارس و دانشگاه های سطح بالا برای آموزش انتخاب می شود. این مجموعه آموزشی 26 زبان را در 150 کشور پوشش می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد. این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان فرانسوی در 5 سطح و فایلهای صوتی می باشد.

آموزش زبان آلمانی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning German 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion

آموزش زبان آلمانی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning German 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion این بار می خواهیم یکی از بهترین و معروفترین و محبوبترین مجموعه آموزشی زبانهای مختلف را به شما معرفی کنیم. این مجموعه نیازی به تعریف ندارد. این مجموعه تا حدی برگزیده است که سربازان آمریکایی برای جنگ در عراق از زبان عربی آن برای آموزش استفاده کردند. این مجموعه توسط شرکتهای بزرگ و مدارس و دانشگاه های سطح بالا برای آموزش انتخاب می شود. این مجموعه آموزشی 26 زبان را در 150 کشور پوشش می دهد.به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد.این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان آلمانی در 5 سطح و فایلهای صوتی می باشد.

آموزش زبان روسی رزتا استون Language Learning Russian Levels 1-2-3 for Rosetta Stone

آموزش زبان روسی رزتا استون Language Learning Russian Levels 1-2-3 for Rosetta Stone با استفاده از این نرم افزار، زبان روسی را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های روسی (native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان روسی را به طور «طبیعی» فرا بگیرید.این نرم افزار تا کنون با موفقیت در مدارس بسیاری از کشورهای جهان به کار گرفته شده است و حتی سازمانهای بزرگی چون سازمان فضایی ناسا و ارتش آمریکا (جهت زبانهای غیر انگلیسی) از این نرم افزار بهره بره‌اند.به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد.

آموزش زبان اسپانیایی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Spanish 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion

آموزش زبان اسپانیایی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Spanish 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion با استفاده از این نرم افزار، زبان اسپانیایی (اسپانیولی) را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های اسپانیایی (native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان اسپانیایی را به طور «طبیعی» فرا بگیرید.این نرم افزار تا کنون با موفقیت در مدارس بسیاری از کشورهای جهان به کار گرفته شده است.به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد.(Rosetta Stone دریچه ای رو به جهان)

آموزش زبان اسپانیولی آمریکای لاتین رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Spanish Latin America Levels 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion

آموزش زبان اسپانیولی آمریکای لاتین رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Spanish Latin America Levels 1-2-3-4-5 for Rosetta Stone + Audio Companion با استفاده از این نرم افزار، زبان اسپانیولی امریکای لاتین را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های اسپانیولی امریکای لاتین (native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان اسپانیولی امریکای لاتین را به طور «طبیعی» فرا بگیرید.این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان اسپانیولی آمریکای لاتین در 5 سطح و فایلهای صوتی می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد.

آموزش زبان ترکی استانبولی رزتا استون Language Learning Turkish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone

آموزش زبان ترکی استانبولی رزتا استون Language Learning Turkish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone توسط نرم افزار یادگیری زبان Rosetta Stone زبان ترکی استانبولی را سریع, آسان و موثر فرا بگیرید. Rosetta Stone قدرتمندترین و بهترین نرم افزار یادگیری زبان در دنیاست. که توسط میلیون ها آدم در 150 کشور مختلف استفاده میشود. این نرم افزار تایید شده از طرف نمایندگان دولت, سازمان ها و شرکت های مختلف از جمله DeutscheTelekom, IBM , Lockheed Martin و هزاران مدرسه و دانشگاه در سرتاسر دنیا میباشد. با این مجموعه میتوانید یک زبان را آسانتر از چیزی که تصور میکنید یاد بگیرید. راهی قوی و طبیعی برای فراگیری زبان های خارجی. این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان ترکی استانبولی در 3 سطح می باشد.

آموزش زبان سوئدی رزتا استون Language Learning Swedish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone

آموزش زبان سوئدی رزتا استون Language Learning Swedish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone با استفاده از این نرم افزار، زبان سوئدی را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های سوئدی (native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان سوئدی را به طور «طبیعی» فرا بگیرید. این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان سوئدی در 3سطح می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد. (Rosetta Stone دریچه ای رو به جهان)

آموزش زبان لهستانی رزتا استون Language Learning Polish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone

آموزش زبان لهستانی رزتا استون Language Learning Polish Levels 1-2-3 for Rosetta Stone این مجموعه نیازی به تعریف ندارد. این مجموعه تا حدی برگزیده است که سازمانهای بزرگی چون سازمان فضایی ناسا و ارتش آمریکا (جهت زبانهای غیر انگلیسی) از این نرم افزار بهره بره‌اند.این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان لهستانی در 3 سطح می باشد.به این نکته توجه داشته باشید که هر مجموعه زبان در سایت منبع به قیمت 600-700 دلار بفروش می رسد.ویژگیهای دیگر این مجموعه کدامند؟- محیطی بسیار ساده و کاربر پسند- نصب آسان و بی دردسر- قابل استفاده حتی با سیستمهای قدیمی- توجه یکسان به مهارتهای چهارگانه (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب)- امکان تشخیص صدا از طریق میکروفن برای کاهش لهجه- تمرینات متنوع شامل خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن- این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان لاتین در 3 سطح می باشد.

آموزش زبان لاتین رزتا استون Language Learning Latin Levels 1-2-3 for Rosetta Stone

آموزش زبان لاتین رزتا استون Language Learning Latin Levels 1-2-3 for Rosetta Stone با استفاده از این نرم افزار، زبان لاتین را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت .این مجموعه نیازی به تعریف ندارد. این مجموعه تا حدی برگزیده است که سربازان آمریکایی برای جنگ در عراق از زبان عربی آن برای آموزش استفاده کردند.این نرم افزار تا کنون با موفقیت در مدارس بسیاری از کشورهای جهان به کار گرفته شده است و حتی سازمانهای بزرگی چون سازمان فضایی ناسا و ارتش آمریکا (جهت زبانهای غیر انگلیسی) از این نرم افزار بهره بره‌اند. این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان لاتین در 3 سطح می باشد.

آموزش زبان ایرلندی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Irish Levels 1 for Rosetta Stone + Audio Companion

آموزش زبان ایرلندی رزتا استون همراه فایلهای صوتی Language Learning Irish Levels 1 for Rosetta Stone + Audio Companion با استفاده از این نرم افزار، زبان ایرلندی را به همان صورتی که زبان مادری خود را فرا گرفته‌اید، خواهید آموخت: بدون نیاز به ترجمه و یا حتی زحمت به خاطرسپاری لغات و دستور زبان. استفاده از گوینده‌های ایرلندی(native)، تصاویر واقعی، قابلیت تشخیص صدای کاربر و مقایسه با تلفظ اصلی و محیطی کاملاً تعاملی این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که زبان ایرلندی را به طور «طبیعی» فرا بگیرید.(Rosetta Stone دریچه ای رو به جهان) این مجموعه نیازی به تعریف ندارد. این مجموعه تا حدی برگزیده است که سازمانهای بزرگی چون سازمان فضایی ناسا و ارتش آمریکا (جهت زبانهای غیر انگلیسی) از این نرم افزار بهره بره‌اند. این مجموعه شامل نرم افزار اصلی به همراه زبان ایرلندی در 1 سطح و فایلهای صوتی می باشد.

آمار نرم افزار

کل محتوا : 8025 عدد
محتوای امروز : 5 عدد
کل نظرات : 59533 عدد
نظرات امروز : 5 عدد
نظرات در انتظار : 61 عدد