0
ویژه نامه ها

کرک و کلیدهای جدید برای آپدیت آنلاین محصولات Kaspersky 2012/2013 (آپدیت در 4 اردیبهشت ماه 1392 )

یکی از مشکلاتی که نرم افزارهای آنتی ویروس دارند از کار افتادن License و آپدیت نشدن است که این مساله به خاطر استفاده همزمان تعداد زیادی از کاربران از یک کد و یا License فایل است که باعث می شود شرکت سازنده بعد از مدتی آنها را BlackList نماید و عملا امکان آپدیت دیگر وجود نخواهد داشت.به همین خاطر در این بخش آخرین License فایلهای نرم افزار Kaspersky را قرار می دهیم.کافیست آنها را دانلود و نرم افزار را با استفاده از آنها آپدیت نمایید. در صورت Expire شدن در نظرات اطلاع دهید تا License جدید قرار دهیم. کلیدها در تاریخ 4 اردیبهشت ماه 1392 آپدیت شد.
کرک و کلیدهای جدید برای آپدیت آنلاین محصولات Kaspersky 2012/2013 (آپدیت در 4 اردیبهشت ماه 1392 )

کرک و کلیدهای جدید برای آپدیت آنلاین محصولات Kaspersky 2012/2013 (آپدیت در 4 اردیبهشت ماه 1392 )

یکی از مشکلاتی که نرم افزارهای آنتی ویروس دارند از کار افتادن License و آپدیت نشدن است که این مساله به خاطر استفاده همزمان تعداد زیادی از کاربران از یک کد و یا License فایل است که باعث می شود شرکت سازنده بعد از مدتی آنها را BlackList نماید و عملا امکان آپدیت دیگر وجود نخواهد داشت.به همین خاطر در این بخش آخرین License فایلهای نرم افزار Kaspersky را قرار می دهیم.کافیست آنها را دانلود و نرم افزار را با استفاده از آنها آپدیت نمایید.
در صورت Expire شدن در نظرات اطلاع دهید تا License جدید قرار دهیم.
کلیدها در تاریخ 4 اردیبهشت ماه 1392 آپدیت شد.
لطفا قبل از آپدیت حتما کلیدهای قبلی را پاک نمایید.از طریق منوی Activation گزینه “Delete Key” کلید قبلی را پاک نموده و سپس از همانجا کلید جدید را اضافه نمایید.
Kaspersky خود را همیشه به آخرین نسخه ارتقا دهید.این کلیدها همیشه سازگار با آخرین نسخه محصولات کسپرسکی (در حال حاضر نسخه‌های ۲۰۱۳) هستند و ممکن است با نسخه های قبلی سازگار نباشند.
آخرین کلیدها (License) برای آپدیت  آنلاین نرم افزارهای Kaspersky AntiVirus/Kaspersky Internet Security آپدیت شده در 24 فروردین ماه 1392 ارائه شده است.
برای وارد کردن کلیدها از راهنما فارسی و تصویری همراه کلید ها که به صورت PDF است استفاده نمایید.نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما