دوشنبه، 25 اسفند 1393
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما

پرسش :

آيا دعاهای بخت گشايی موثر است؟


پاسخ :
ممکن است 5 درصد علت نداشتن خواستگار بسته شدن بخت است و باعث تعجب است که بعضي ها پيش بنده خدا مي روند که مشکل را حل کنند . علاوه بر اينکه بايد هزينه اي را صرف کنيد ، جواب درستي هم نمي گيريد .
ما براي بخت گشايس دعاهايي داريم . ما مي گوييم سراغ خود خدا برويد . ما در کتاب دعا راه کار داريم . کتاب مفاتيح الجنان از مرحوم آقا شيخ عباس قمي داريم که اين کتاب حاشيه دارد صفحه 553 مراجعه کندي . عنواني دارد بنام به جهت باز شدن بخت بسته شده . در آنجا دعاهايي هست که بايد بنويسد و همراه خود داشته باشيد . مي توانيد در کيف هاي کوچک و به گردنتان بيندازيد و براي دستشويي رفتن هم منع ندارد.
دو آيه اول سوره فتح، کل سوره نصر، آيه 21 سوره مبارکه روم، آيه 23 سوره بقره، آيه 11و 12 سوره قمر، آيه 25 تا 28 سوره طه و آيه 91 سوره کهف، اين ها را بنويسيد و آنجا نوشته شده : هللت ُ يعني گشودم فلان بن فلان بنت فلان اگر شما احتمال مي دهيد چه کسي بخت شما را بسته اسم او را بنويسد و بعداسم پدرش را بنويسد و در آخر اسم خودتان را بنويسيد . اگر به صلاح شما باشد بخت شما باز مي‌شود .
کلا براي گشايش مثلا گشايش کار هم راه کار داريم. مثلا سوره فلق و ناس و آيه الکرسي را دخترخانم ها بايد زياد بخوانند .
آيات 54 تا 56 سوره اعراف و آيات 75 تا 82 سوره يونس که اين سوره را هم مي گويند : بنويسد و همچنين در قنوت ربنا را بخوانيد و حسنه را به نيت داشتن همسر خوب بخوانيد . و ديگر اينکه زياد صدقه بدهيد .
منبع: سایت انوار طاها


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.