هک سایت های اسرائیلی نوعی جهاد است

تخریب سایت های دشمن که برای رسیدن به اهداف خبیث خود به روشهای مختلف رسانه ای موسل میشود، حلال و جهاد برای خدمت به اسلام است. بر اساس این فتوا این نوع جهاد هیچ تفاوتی با جهاد شرعی با سلاح نیست بلکه حتی اهمیت آن بیشتر از آن است زیرا با توجه به تحولات عصر جدید کسی پیروز است که قدرت اطلاع رسانی بالائی داشته باشد. ..
يکشنبه، 28 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
هک سایت های اسرائیلی نوعی جهاد است
به گزارش راسخون به نقل از رجانیوز- کمیته استفتاءات الازهر عملیات تخریب و هک سایتهای اینترنتی اسرائیل و آمریکا را حلال و آن را نوعی جهاد برای خدمت به اسلام دانست. به گزارش راسخون به نقل از منبع یاد شده ، الازهر این فتوا را در پاسخ به سؤال های مکرری که در رابطه با تخریب و هک سایتهای اسرائیلی و آمریکائی از سوی جوانان مسلمان مطرح شده بود، صادر کرده است.
الازهر همچنین اعلام کرد که تخریب سایت های دشمن که برای رسیدن به اهداف خبیث خود به روشهای مختلف رسانه ای موسل میشود، حلال و جهاد برای خدمت به اسلام است.
بر اساس این فتوا این نوع جهاد هیچ تفاوتی با جهاد شرعی با سلاح نیست بلکه حتی اهمیت آن بیشتر از آن است زیرا با توجه به تحولات عصر جدید کسی پیروز است که قدرت اطلاع رسانی بالائی داشته باشد.
کمیته استفتاءات الأزهر همچنین گفت: «کلمه جهاد از جهد به معنی مشقت و خستگی است و مجاهد کسی است که نهایت تلاش خود را برای دور کردن دشمن و تجاوزگران اعمال می کند بر این اساس «جهاد اینترنتی» نیز در این مفاهیم قرار می گیرد.»


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.