مادر زیمبابوه‌ای پسر خود را کشت تا گوشش را به جادوگران بفروشد

یک مادر زیمبابوه‌ای پسربچه خود را کشت و یکی از گوش‌های آن را به مبلغ 20 دلار به یک پزشک جادوگر از کشور موزامبیک فروخت.
دوشنبه، 14 تير 1389
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مادر زیمبابوه‌ای پسر خود را کشت تا گوشش را به جادوگران بفروشد
 راسخون: کریستین هوفیسی 21 ساله که در نزدیکی مرز موزامبیک زندگی می‌کند به اتهام خفه کردن پسر 18 ماهه و جدا کردن گوش او از سرش دستگیر شده است.
بدن این پسر بچه که در روزنامه‌های محلی از او با نام ادمور یاد می‌شود توسط یکی از همسایه‌ها در نزدیکی خانه این زن یافت شد. فرد مزبور بعد از پیدا کردن جسد سریعا با پلیس تماس گرفت.
کارآگاهان این پرونده معتقدند مادر این کودک، گوش فرزندش را به قیمت 20 دلار به یک جادوگر فروخته است.
این فرد اکنون به اتهام نقش داشتن در چندین قتل مختلف دستگیر شده است، چرا که پلیس بعد از تفتیش خانه این پزشک 11 جمجمه انسان را کشف کرد.
معمولا اجزای بدن انسان و حیوان با معجون‌های مختلف یا داروهای سنتی ترکیب می‌شود تا بعضی از بیماری‌های و ناراحتی‌های مراجعه کنندگان به این جادوگران را درمان کند و حتی بخت و اقبال را به آن‌ها بازگرداند.
الیور ماندیپاکا قائم مقام سخنگوی پلیس ملی در این باره گفت: ما از هوفیسی بازجویی کردیم و با جدیت در حال بررسی این پرونده هستیم.
او در ادامه گفت: این زن اقرار کرده است که پسربچه 18 ماهه خود را خفه کرده و سپس گوش او را جدا کرده است. او سپس این گوش را به یک جادوگر فروخته است تا از آن برای مراسم خاص خود استفاده کنند. البته او برای انجام این کار 10 دلار دریافت کرده بود و قرار بود 10 دلار دیگر را نیز بعدا دریافت کند.
پلیس بعد از پیدا کردن 11 جمجمه انسان در محل زندگی این فرد او را به اتهام شرکت داشتن در قتل‌های بیش‌تر تحت تعقیب قرار داده است و تحقیقات بیش‌تر در این زمینه ادامه دارد.
 
/1030 1002

منتظر اخبار ، انتقاد و پيشنهادات شما هستيم
news@rasekhoon.netنظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.