ضرورت گذراندن دوره MBA برای صاحبین مشاغل و کسب کارها

دوره ام بی ای در واقع مفهوم مدیریت کسب و کار و آموزش‌های لازم برای کسب دانش و مهارت در این حوزه را می‌رساند. نتیجه این آموزش‌های کاربردی دید گسترده و مسلط شما نسبت به کسب و کارتان می‌باشد
دوشنبه، 11 بهمن 1400
تخمین زمان مطالعه:
پدیدآورنده: مرتضی شعله کار
موارد بیشتر برای شما
ضرورت گذراندن دوره MBA برای صاحبین مشاغل و کسب کارها
بسیاری از افرادی که کسب و کاری راه اندازی می‌کنند، همواره دغدغه چگونگی رشد و رسیدن به موفقیت را دارند. همین مسئله سبب می‌شود هر گاه با چالشی مواجه می‌شوند، با استرس و ترس برای حل آن قدم بردارند.

طبیعتا در چنین مواقعی موفقیتی حاصل نمی‌شود. برای رسیدن به موفقیت باید در برخورد با مشکلات، عملکرد خود را بهینه سازید.‌ بسیاری از شغل‌های امروزی پر از چالش اند. به همین دلیل برای موفقیت در کسب و کار باید به دنبال راهکارهای موثر بوده و آن‌ها را شناسایی و پیاده سازی کنید. برای این که بتوانید  در مسیر اهداف شغلی و کسب و کار خود موفق شوید، بهتر است در دوره MBA شرکت کنید.‌

شما می‌توانید با استفاده از این دوره مهارت‌های لازم در مورد کسب و کارتان را بیاموزید و وقتی در موقعیت‌های چالش برانگیز قرار می‌گیرید، عملکرد مناسبی از خود نشان دهید. در ادامه دوره MBA  را معرفی می‌کنیم.

دوره ام بی ای MBA

دوره ام بی ای در واقع مفهوم مدیریت کسب و کار و آموزش‌های لازم برای کسب دانش و مهارت در این حوزه را می‌رساند. این دوره برای افرادی که می‌خواهند در کسب و کار خود پیشرفت کرده و با در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنند, بسیار مناسب است. در واقع برای یک سرمایه گذاری مطمئن باید با مدیریت حرفه‌ای کسب و کار آشنا باشید.‌همه شما به خوبی می‌دانید که موفقیت در هر کسب و کاری اتفاق نیست.

یکی از مهم ترین دلایل موفقیت کسب و کارها تجربه است. بنابراین آموزشی که در این دوره ارائه می‌شود باید بر اساس تجربه بوده و تمام نیازهای کسب و کار شما را پوشش دهد. به این صورت که در پایان دوره بتوانید بر تمام زوایای کسب و کار خود تسلط کامل بیابید.‌جالب است بدانید دوره MBA که در ایران آموزش داده می‌شود به دوره ام بی ای پلاس معروف است.

این دوره آموزش توسط دکتر مظاهری ایجاد شده و در واقع نمونه ارتقاء یافته دوره MBA است که نواقص آموزشی آن رفع شده و آموزش بر اساس الگوها و تکنیک‌‌هایی ارائه می‌شود که شما را به موفقیت حتمی در کسب و کارتان می‌رساند.

نتیجه این آموزش‌های کاربردی دید گسترده و مسلط شما نسبت به کسب و کارتان می‌باشد. با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و صنعت، مشاغل مختلف از لحاظ سطح دانش و اطلاعات باید مدام به روز رسانی شوند تا با وجود تغییرات گسترده‌ای که در دنیای کسب و کار ایجاد می‌شود، عملکرد و بازدهی مناسبی داشته باشند.

ضرورت گذراندن دوره مدیریت کسب و کار زمانی مشخص می‌شود که مدیران و کارآفرینان می‌توانند با تکیه بر آموزش‌های ارائه شده در این دوره در مدت کوتاهی انقلابی بزرگ در کسب و کار خود ایجاد کرده و به موفقیت‌های چشمگیر برسند.

 
ضرورت گذراندن دوره MBA برای صاحبین مشاغل و کسب کارها


دوره MBA  پلاس دارای سرفصل‌های مختلفی است که شناخت و آموزش هر سرفصل در نهایت به کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند که رقبای قدر خود را پست سر گذاشته و به موقعیت‌های مالی قدرتمندی برسند.

تمام آموزش‌ها در این دوره بر اساس تکنولوژی فراشناخت LA ارائه می‌شود. در این دوره آموزش‌های بسیار هیجان انگیزی ارائه می‌شود. می‌توان چنین گفت که در دوره ام بی ای، آموزش بیشتر بر روی شم اقتصادی و هوش و ذکاوت افراد، مهارت‌های شخصی مانند فن بیان و سخنرانی، نحوه مذاکره، مدیریت زمان و غیره متمرکز است و چندان به مسائل مالی پرداخته نمی‌شود.

طوری که افراد می‌توانند از صفر یا حتی زیر صفر شروع کرده و به یک مدیر لایق و حرفه‌ای تبدیل شوند.‌ کلمه به کلمه‌ای که در این دوره آموزش داده می‌شود، ارزشمند بوده و هر کلمه به منزله یک گام در مسیر موفقیت و رشد است.

دوره بیزنس کوچینگ

کوچ در واقع به معنی مربی است و کوچینگ را نیز می‌توان مهارتی تعریف کرد که سبب رشد افراد می‌شود. این مهارت راهبردی در راستای توسعه و ارتقاء استعداد افراد، رشد اقتصادی آن‌ها، بهبود عملکردهای فردی و رشد و بالندگی در تمام ابعاد زندگی افراد ارائه می‌شود. دوره بیزنس کوچینگ مانند دوره MBA از اهمیت بسیاری در موفقیت کسب و کارها برخوردار است.

این دوره برای تمام مدیران، مربیان، معلمان، سرمایه گذاران و مشاوران در کسب و کارهای مختلف مناسب است.

افراد مختلف می‌توانند در دوره کوچینگ مهارت‌هایی را کسب کنند که بر پایه آن هدف خود را تعیین کرده و در راستای تحقق آن گام بردارند. این نکته را در نظر بگیرید که دوره بیزنس کوچینگ صرفا برای کسب و کارهایی که با مشکل مواجه شده اند، طراحی نشده بلکه تمام کسب و مارها در هر سطحی می‌تواند برای رشد و توسعه پر قدرت خود از این دوره آموزشی استفاده کنند.

 
ضرورت گذراندن دوره MBA برای صاحبین مشاغل و کسب کارها
 

دوره سلف کوچینگ

در دوره بیزینس کوچینگ خدمات متنوعی عرضه می‌شود که همگی در راستای توسعه کسب و کار شما ایجاد شده و ارائه می‌شوند. یکی از این خدمات تخصص در حوزه سلف کوچینگ است.

سلف کوچینگ در حقیقت به معنای کوچینگ خویشتن است. همان طورکه گفتیم هدف کوچینگ بهبود عملکرد افراد است. حال در دوره سلف کوچینگ به تقویت مهارت‌های کاربری شما برای تعیین هدف  و تلاش برای رسیدن به آن پرداخته می‌شود.

در واقع افراد می‌توانند با شناخت مشکلات و موانع خود در جهت بهبود عملکرد‌های شخصی خود گام برداشته و به شکوفایی برسند، بدون این که در این مسیر به کمک کسی نیاز پیدا کنند.‌ شما می‌توانید با کمک این  دوره اهداف و علایق خود را مشخص کرده، خود را آموزش داده و به توانایی‌های ذاتی خود اعتماد کنید.‌

بهترین موسسه آموزش علم مدیریت

موسسه آموزش عالی ثروت آفرینان یک مجموعه تخصصی در حوزه آموزش‌های علم مدیریت است که بیش از دو دهه سابقه فعالیت درخشان دارد. این مجموعه با هدف شکوفایی و تربیت استعدادهای ایرانی در مسیر رشد اقتصادی کشور آموزش‌های کاربردی و خدمات و محصولات تخصصی کارآفرینی و مدیریت را ارائه می‌دهد. این موسسه افتخار آفرینی‌های بسیاری را در در کارنامه خود ثبت کرده است.

شما می‌توانید در سایت این موسسه از کتاب‌ها، فایل‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی آن استفاده کنید. علاوه بر آن اگر فرصت کافی برای حضور در دوره MBA و سایر دوره‌های آموزشی و سیمینارها را ندارید، می‌توانید در دوره‌های غیر حضوری آن شرکت کنید. فقط کافی است دوره مدیریتی خود را انتخاب کرده تا با ارائه آموزش‌های غیر حضوری توسط موسسه ثروت آفرینان به آینده‌ای درخشان دست پیدا کنید.

برای کسب اطلاعات راجع به نحوه برگذاری دوره‌ها از طریق لینک زیر وارد سایت موسسه شوید.

https://pms.ir/product-category/mba-course/


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
مقالات مرتبط
بیشترین بازدید هفته