دکتر احمدی نژاد وارد بچنورد شد

افتتاح چندين پروژه صنعتي و ملي و برگزاري دومين جلسه هيئت دولت در بجنورد از جمله برنامه هاي رئيس جمهور در دومين سفر به استان خراسان شمالي مي‌باشد. همچنين برخي از اعضاي هيئت دولت در دور دوم سفرهاي استاني به خراسان شمالي با مردم شهرهاي مختلف اين استان ديدار مي‌كند. ..
چهارشنبه، 17 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
دکتر احمدی نژاد وارد بچنورد شد
 
دکتر احمدی نژاد وارد بچنورد شد
 
خبرگزاري فارس: رئيس جمهور دقايقي پيش در ادامه دور دوم سفرهاي استاني هيئت دولت وارد بجنورد شد.  
به گزارش خبرنگار اعزامي فارس، رئيس جمهور در بدو ورود به بجنورد مورد استقبال نماينده ولي فقيه، استاندار، نمايندگان خراسان شمالي در مجلس و مسئولان استاني قرار گرفت. ديدار عمومي با مردم شهر بجنورد، شركت در كارگروه‌هاي تخصصي، ملاقات‌هاي چهره به چهره و مردمي، بررسي روند پيشرفت مصوبات دور اول سفر استاني هيئت دولت، افتتاح چندين پروژه صنعتي و ملي و برگزاري دومين جلسه هيئت دولت در بجنورد از جمله برنامه هاي رئيس جمهور در دومين سفر به استان خراسان شمالي مي‌باشد.
همچنين برخي از اعضاي هيئت دولت در دور دوم سفرهاي استاني به خراسان شمالي با مردم شهرهاي مختلف اين استان ديدار مي‌كند.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي در جلسه شوراي اداري بجنورد، وزير نيرو در اسفراين، وزير كشور در جاجرم، وزير رفاه و تامين اجتماعي در شيروان، وزير بازرگاني در فاروج و وزير صنايع و معادن در مانه و سملقان سخنراني خواهند داشت.
هم‌چنين معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور در مانه و سملقان، رئيس سازمان ملي جوانان در شيروان و فاروج، مشاور رئيس جمهور در امور اطلاع رساني و رسانه در اسفراين و مشاور ارشد رئيس جمهور در جاجرم سخنراني خواهند كرد.
 
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.