خبرسازي خبرگزاري هاي خارجي درباره فراخواندن نماينده حافظ منافع مصر از ايران

در پي تجمع اعتراض‌آميز خودجوش روز دوشنبه دانشجويان در مقابل دفتر حافظ منافع مصر در تهران كه در اعتراض به جنايت رژيم صهيونيستي در غزه برگزار شد، مصر نماينده ايران در اين كشور را فرا خواند. يك مقام مسئول به خبرگزاري فارس گفت: فراخواندن مصر از نماينده حافظ منافع اين كشور در تهران خبر سازي است و به هيچ وجه صحت ندارد. ..
پنجشنبه، 21 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
خبرسازي خبرگزاري هاي خارجي درباره فراخواندن نماينده حافظ منافع مصر از ايران

 خبرگزاري آلمان و شبكه خبري الجزيره به نقل از فارس مدعي شدند كه قاهره نماينده رسمي خود را از تهران فرا خوانده است، در حالي كه خبرگزاري فارس هيچ خبري درباره فراخواندن نماينده حافظ منافع مصر در تهران منتشر نكرده است.
خبرگزاري آلمان و نيز پايگاه خبري الجزيره در خبري به نقل از فارس ادعا كرده‌اند كه قاهره نماينده حافظ منافع اين كشور در تهران به قاهره فرا خوانده است.
بنابر گزارش اين خبرگزاري‌ها اين اقدام مصر در واكنش به اعتراض دانشجويان ايراني به همكاري مصر با اسرائيل در تداوم محاصره نوار غزه صورت گرفته است.
اين در حالي است كه خبرگزاري فارس در خبر شماره:8709200016 كه ساعت 9:7 دقيقه صبح با عنوان " مصر نماينده حافظ منافع ايران در قاهره را فرا خواند " بر روي خروجي خود قرار داد.
در خبر خبرگزاري فارس آمده است: در پي تجمع اعتراض‌آميز خودجوش روز دوشنبه دانشجويان در مقابل دفتر حافظ منافع مصر در تهران كه در اعتراض به جنايت رژيم صهيونيستي در غزه برگزار شد، مصر نماينده ايران در اين كشور را فرا خواند.
يك مقام مسئول به خبرگزاري فارس گفت: فراخواندن مصر از نماينده حافظ منافع اين كشور در تهران خبر سازي است و به هيچ وجه صحت ندارد.
وي اظهار داشت: نماينده حافظ منافع ايران نيز در مصر نبوده كه احضار شود ، بلكه با يكي از ديپلمات هاي ايران در مصر مذاكره شده است.
برخي از رسانه‌ها در حالي براي تنش در روابط ايران و مصر تلاش مي‌كنند كه تصميم‌گيري درباره روابط دو كشور بر عهده وزارت امور خارجه و مقامات عالي‌رتبه دو كشور است.
 
 


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.