مباني فكري شيعه به زبان اسپانيايي

بزرگترين سايت شيعي به زبان اسپانيايي گامي مهم در راستاي معرفي اسلام اهل بيت (ع) به شمار مي رود.رييس موسسه فرهنگي هنري انديشه شرق به تبيين برنامه هاي آينده مبلغان حوزه علميه قم در راستاي ارايه مباني فكري شيعه به زبان اسپانيايي پرداخت و گفت: به زودي نخستين راديوي اينترنتي به زبان اسپانيايي به همت شماري از مبلغان حوزه علميه قم راه اندازي مي شود...
چهارشنبه، 27 آذر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مباني فكري شيعه به زبان اسپانيايي
بزرگترين سايت شيعي به زبان اسپانيايي همزمان با عيد سعيد غدير خم به همت مبلغان حوزه علميه قم راه اندازي مي شود.
حجت الاسلام محسن رباني، رييس موسسه فرهنگي هنري انديشه شرق در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري رسا از افتتاح بزرگترين سايت شيعي به زبان اسپانيايي خبر داد و گفت: همزمان با عيد سعيد غدير خم و اكمال دين و اتمام نعمت، بزرگترين سايت شيعه به زبان اسپانيايي، به همت طلاب حوزه علميه قم راه اندازي مي شود.
وي با اشاره به ضرورت نشر معارف شيعي به زبان اسپانيايي و فرصت ايجاد شده در روابط ايران و امريكاي لاتين، بيان داشت: هم اكنون بيش از پانصد ميليون نفر در دنيا و در 21 كشور به زبان اسپانيايي صحبت مي كنند و حتي 20 درصد از مردم ايالت متحده امريكا اسپانيايي زبان هستند.
حجت الاسلام رباني از حضور اقليت اسپانيايي زبان در حدود 50 كشور جهان خبر داد و گفت: بر همين اساس نشر معارف شيعي به اين زبان بسيار مهم است
وي خاطر نشان كرد: راه اندازي بزرگترين سايت شيعي به زبان اسپانيايي گامي مهم در راستاي معرفي اسلام اهل بيت (ع) به شمار مي رود.
رييس موسسه فرهنگي هنري انديشه شرق به تبيين برنامه هاي آينده مبلغان حوزه علميه قم در راستاي ارايه مباني فكري شيعه به زبان اسپانيايي پرداخت و گفت: به زودي نخستين راديوي اينترنتي به زبان اسپانيايي به همت شماري از مبلغان حوزه علميه قم راه اندازي مي شود.
وي ادامه داد: راه اندازي بزرگترين كتابخانه ديجيتالي به زبان اسپانيايي، پاسخگويي به مسايل شرعي به اين زبان و آموزش زبان هاي فارسي و اسپانيايي از برنامه هاي آينده مبلغان حوزه علميه قم در اين زمينه به شمار مي رود.
گفتني است، آيين افتتاح بزرگترين سايت شيعي به زبان اسپانيايي، 28 آذر ماه با حضور علما، روحانيان و طلاب حوزه علميه در قم افتتاح مي شود.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.