دانش فوتبال مرزی ندارد

نبی : فوتبال فقط داخل زمین مسابقه نیست

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت : فوتبال فقط داخل زمین مسابقه نیست و این زنجیره در اکثر دنیا وجود دارد.
جمعه، 26 مهر 1392
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
نبی : فوتبال فقط داخل زمین مسابقه نیست

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت : فوتبال فقط داخل زمین مسابقه نیست و این زنجیره در اکثر دنیا وجود دارد.
 
به گزارش راسخون به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در سمینار بازیکن حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا به نکاتی اشاره کرد.
 
وی در این مورد گفت: خوشحالیم که در خدمت باشگاه‌های کشور هستیم در ابتدا جا دارد از کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا بابت برگزاری این دوره ها تشکر کنم. همگی می دانیم که فوتبال به صورت حلقه ای است که در داخل و خارج زمین به هم وصل می شوند، فوتبال فقط داخل زمین مسابقه نیست و این زنجیره در اکثر دنیا وجود دارد.
 
وی افزود: ما هم پنج سال است که این فعالیت را در فدراسیون فوتبال شروع کردیم آکادمی ملی فوتبال و کمیته آموزش یک فوق برنامه برای بازیکنان در نظر گرفته اند که در دوره های مختلف این کلاس ها برگزار خواهد شد.این فوق برنامه که همان پروژه Kick off  است دارای بخش های مختلفی است.
 
دبیرکل فدراسیون در ادامه گفت: شما بازیکنان که در این حرفه مشغول هستید جامع فکر و عمل کنید تا در آینده بتوانیم از شما در بخش های مختلف فوتبال استفاده کنیم. اینکه فکر کنیم دیگر نیاز به آموزش نداریم اشتباه است حتی خود من و برگزار کنندگان این سمینار هم همچنان نیاز به آموزش بیشتر را در خود می بینیم به طور مثال خودم در تمام کلاس‌های آموزشی FIFA و AFC شرکت کردم چرا که کشور ما نیاز به آموزش های سطح اول و بروز جهانی دارد. از این جهت کسانی در این کلاس حضور پیدا نکردند به خودشان کم لطفی کردند و اما شما که در این کلاس‌ها حضور یافتید برنده اصلی هستید.
 
وی در پایان اظهارداشت: به اعتقاد من همانطور که فوتبال مرز ندارد، برای دانش این رشته هم مرزی قائل نیست و کسب آن نیاز به علاقمندی افرادی است که از این فرصت ها استفاده کنند.
/2759/ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.