لاپوشانی اختلافات درباره ایران با صدور قطعنامه جدید علیه تهران

یك شبكه خبری غربی طی گزارشی با اشاره به اینكه قطعنامه جدید علیه ایران برای حفظ وجهه پایتخت‌های غربی است نوشت: این قطعنامه با هدف لاپوشانی شكاف و اختلافات موجود درباره ایران صادر شده است.
دوشنبه، 8 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
لاپوشانی اختلافات درباره ایران با صدور قطعنامه جدید علیه تهران
  شبكه خبری "بی‌بی‌سی" امروز طی گزارشی تحت عنوان "سندی برای حفظ وجهه" با اشاره به صدور قطعنامه سیاسی جدید علیه ایران در شورای امنیت نوشت: به نظر می‌رسد كه آمریكا و كشورهای اروپایی قطعنامه جدید علیه ایران را كه برای حفظ وجهه آنهاست با هدف لاپوشانی اختلاف‌ها درباره ایران صادر كرده‌اند.
 
در این گزارش آمده است: این قطعنامه مختصر، سند مصالحه‌ای است كه پس از آن كه روسیه اعلام كرد از فشارهای شدیدتر علیه ایران حمایت نخواهد كرد، پیش‌نویس آن تدوین شد.
 
بی‌بی‌سی ادامه داد: این قطعنامه به جای آنكه تحریم‌های جدید و شدیدتری را تحمیل كند در واقع بیان تكراری تحریم‌های قبلی است. در این قطعنامه حتی بندهایی مربوط به تنبیه‌های‌های احتمالی در آینده علیه ایران نیامده است.
 
بر اساس این گزارش، "سرگئی لاوروف"، وزیر خارجه روسیه اخیرا از مذاكرات رده بالا درباره برنامه هسته‌ای ایران خارج شد و اعلام كرد كه زمان برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران مناسب نیست.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما