تلاش دفتر تحکیم برای تحریک قومیت ها و اهل تسنن

این اقدامات طیف غیر قانونی دفتر تحکیم وحدت کاملا در راستای اقدامات رسانه های اپوزیسیون خارج از کشور از قبیل دویچه وله و روزآنلاین است.همزمان با این اقدام سایت خبری امیرکبیر،دویچه وله نیز با درج مصاحبه ای کاوه کرمانشاهی که خود را عضو هیات اجرایی سازمان حقوق بشر کردستان معرفی کرده است، سعی بر تحریک قومیت ها کرده است...
چهارشنبه، 17 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
تلاش دفتر تحکیم برای تحریک قومیت ها و اهل تسنن

سایت خبرنامه امیرکبیر وابسته به طیف غیرقانونی دفتر تحکیم وحدت با انتشار اخبار مختلف سعی در ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی و تحریک اهل تسنن علیه شیعیان دارد.
این سایت خبری در آخرین اقدام خود در این راستا ، خبری با عنوان «همزمان با عید فطر: ترور روحانی اهل سنت در کردستان» منتشر کرده و سعی کرده است تا در آستانه عید سعید فطر با دامن زدن به اختلافات مذهبی و قومیتی، آشوب هایی را در کشور ایجاد کند.
بر اساس این گزارش، این اقدامات طیف غیر قانونی دفتر تحکیم وحدت کاملا در راستای اقدامات رسانه های اپوزیسیون خارج از کشور از قبیل دویچه وله و روزآنلاین است.
همزمان با این اقدام سایت خبری امیرکبیر،دویچه وله نیز با درج مصاحبه ای کاوه کرمانشاهی که خود را عضو هیات اجرایی سازمان حقوق بشر کردستان معرفی کرده است، سعی بر تحریک قومیت ها کرده است.
روزآنلاین نیز خبری را با عنوان «امام جماعت سنی ترور شد» درج کرده و درآن به اختلافات مذهبی و قومیتی در کشور دامن زده است.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.
موارد بیشتر برای شما