ديدار فعالان حزب مشاركت اصفهان با خاتمي

خاتمي در اين ديدار گفت: قوت و قدرت واقعي با فراهم كردن و توسعه و تسهيل شرايط استفاده مردم از آن بدست خواهد آمد نه اينكه تنها نام مردم براي مقاصد خاص برده شود، اما حق وحرمت آنان رعايت نگردد و نيازهاي...
يکشنبه، 21 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
ديدار فعالان حزب مشاركت اصفهان با خاتمي
تعدادي از فعالان سياسي مشاركتي اصفهان با خاتمي ديدار كردند.
به گزارش خبرنگار راسخون از استان اصفهان، خاتمي در اين ديدار گفت: قوت و قدرت واقعي با فراهم كردن و توسعه و تسهيل شرايط استفاده مردم از آن بدست خواهد آمد نه اينكه تنها نام مردم براي مقاصد خاص برده شود، اما حق وحرمت آنان رعايت نگردد و نيازهاي واقعي مردم ناديده گرفته شود!
خاتمي با اشاره به اينكه از جمله راههاي حضور مردم در عرصه، تأمين آزادي‌هاي مردمي در انتخابات است، ادامه داد: مردم بايد بتوانند به افرادي كه بر سر كار مي‌آيند در برابر نهادهاي مردمي، ْمسئول و پاسخگو باشند و اگر نظارتي وجود دارد تنها براي صيانت از آراء مردم باشد!
وي، حضور در عرصه انتخابات را در صورتي كه اهتمامي به قانون اساسي وجود نداشته باشد بي معنا دانست و افزود: اميدوارم همه بزرگان وشخصيت ها به اين نتيجه برسند كه راه و روشي كه امروز وجود دارد، نه به نفع انقلاب، نه به نفع اسلام و مردم است؛ اگر بر سر اين موضوع به اتفاق نظر دست يابيم، زمينه براي حضور وكار وخدمت فراهم است.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.