انتقاد نماينده ولي فقيه در سپاه از اظهارات سروش

نماينده ولي فقيه در سپاه در بخش ديگري از سخنان خود با ايشان به خدمات ارزشمند مجموعه دانشکده پزشکي بيمارستان بقيه الله (عج) تصريح کرد: خدا را شاکيم که سپاه در هر عرصه اي که پاي نهاده سربلند از عرصه امتحان خارج شده است و ما بايد قدردان زحمات اين مجموعه ارزشمند باشيم.وي با خطرناک خواندن تک بعدي نگري و قضاوت هاي موضعي انتقاد صرف و ناديده گرفتن زحمات را ياس آور خواند و تاکيدکرد: مجموعه ....
چهارشنبه، 24 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
انتقاد نماينده ولي فقيه در سپاه از اظهارات سروش

وي افزود: در مسائل ديني و عبادي آنچه مهم است رعايت حد و حدود است و همانطور که در زمان بروز بيماري به پزشک متخصص مراجعه مي شود در مسائل ديني نيز بايد به اهلش مراجعه کرد.
برنا: نماينده ولي فقيه در سپاه با انتقاد از برخي اظهارات غير مسئولانه درباره مسائل ديني اظهار داشت: جاي تعجب است که با وجود پيشرفت روز افزون علم و تخصصي شدن رشته هاي مختلف در عصر ارتباطات در امور ديني به کساني مراجعه مي شود که از ابتدايي ترين مسائل اسلامي نيز بي اطلاع هستند.  
روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي حجت الاسلام و المسلمين علي سعيدي طي سخناني در مراسم توديع و معارفه معاون هماهنگ کننده نمايندگي ولي فقيه در دانشکده پزشکي و بيمارستان بقيه الله(عج) تاکيد کرد: طبق نص صريح قرآن تنها نسخه شفا بخش و دين مقبول در نزد خداوند اسلام است و کساني که در امور ديني تخصص ندارند حق ندارند بگويند که دوران دين واحد در عالم به پايان رسيده است. 
وي افزود: در مسائل ديني و عبادي آنچه مهم است رعايت حد و حدود است و همانطور که در زمان بروز بيماري به پزشک متخصص مراجعه مي شود در مسائل ديني نيز بايد به اهلش مراجعه کرد.
نماينده ولي فقيه در سپاه در بخش ديگري از سخنان خود با ايشان به خدمات ارزشمند مجموعه دانشکده پزشکي بيمارستان بقيه الله (عج) تصريح کرد: خدا را شاکيم که سپاه در هر عرصه اي که پاي نهاده سربلند از عرصه امتحان خارج شده است و ما بايد قدردان زحمات اين مجموعه ارزشمند باشيم. 
وي با خطرناک خواندن تک بعدي نگري و قضاوت هاي موضعي انتقاد صرف و ناديده گرفتن زحمات را ياس آور خواند و تاکيدکرد: مجموعه دانشگاه علووم پزشکي و بيمارستان بقيه الله (عج) ذخيره ارزشمند سپاه هستند و خدا نياورد روزي را که ما قدر نيروهاي متخصص و متعهد خود را ندانيم و انسان هاي صالح و خدمتگزار را با انتقادهاي غير منصفانه مأيوس کنيم. 
گفتني است در ابتداي اين مراسم، اصلاني رييس دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله (عج) طي گزارشي به تشريح فعاليت هاي اين دانشگاه پرداخت و با اعلام خبر انجام پروژه هاي تحقيقاتي بزرگ در مجموعه علوم پزشکي اين دانشگاه بالا رفتن سطح مراجعات به بيمارستان بقيه الله (عج) را نشانه رضايتمندي مردم و بخصوص مجموعه نيروهاي مسلح از اين بيمارستان خواند و از کارکنان اين بيمارستان تشکر کرد. 
در پايان حجت الاسلام والمسلمين زماني و سردار سرتيپ دوم پاسدار مهدي عزيز گل به ترتيب به سمت مسئول نمايندگي و معاون هماهنگ کننده نمايندگي ولي فقيه در بيمارستان و دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله (عج) منصوب شدند و از حمايت حجت الاسلام و المسلمين مومني مسئول نمايندگي پيشين ولي فقيه در اين بيمارستان و سرهنگ پاسدار داود نيکي مسئول پيشين معاونت هماهنگ کننده نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله (عج) تقدير به عمل آمد.


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.