اوباما با مذاكره با ايران مي تواند از هزينه هاي آمريكا بكاهد

نامزد جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري به عنوان رئيس جمهور آتي آمريكا انتخاب شود تخفيف مالياتي را براي قشر مرفه نگه داشته و براي پيروزي در عراق جنگيده و جنگ افغانستان را گسترش خواهد داد. وي همچنين موضعي تقابلي با ايران را در پيش خواهد گرفت.اين روزنامه با اشاره به مشكلات اقتصادي كنوني در آمريكا نوشت: بدون آمريكايي قدرتمند درخانه، آمريكاي قدرتمند خارج از خانه نيز وجود نخواهد داشت. و حال آنكه در حال حاضر بسياري از آمريكايي ها به آينده خود بدبين هستند و رويكردهاي مك كين ..
يکشنبه، 28 مهر 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
اوباما با مذاكره با ايران مي تواند از هزينه هاي آمريكا بكاهد
 
يك روزنامه انگليسي زبان در گزارشي تاكيد كرد: اوباما اگر به عنوان رئيس جمهور آمريكا انتخاب شود مي تواند با مذاكره با ايران از هزينه هاي سنگين تقابل واشنگتن با تهران دوري كند.
به گزارش فارس، روزنامه «عرب نيوز» در گزارش خود نوشت: «باراك اوباما»، نامزد دموكرات انتخابات رياست جمهوري آمريكا قول داده است كه در صورت ورود به كاخ سفيد اصلاحاتي اساسي در بخش بهداشت و سلامت و ماليات هاي وضع شده براي قشر متوسط جامعه آمريكا اعمال كند.
عرب نيوز تاكيد كرده است: اگر «جان مك كين»، نامزد جمهوريخواه انتخابات رياست جمهوري به عنوان رئيس جمهور آتي آمريكا انتخاب شود تخفيف مالياتي را براي قشر مرفه نگه داشته و براي پيروزي در عراق جنگيده و جنگ افغانستان را گسترش خواهد داد. وي همچنين موضعي تقابلي با ايران را در پيش خواهد گرفت.
اين روزنامه با اشاره به مشكلات اقتصادي كنوني در آمريكا نوشت: بدون آمريكايي قدرتمند درخانه، آمريكاي قدرتمند خارج از خانه نيز وجود نخواهد داشت. و حال آنكه در حال حاضر بسياري از آمريكايي ها به آينده خود بدبين هستند و رويكردهاي مك كين نيز آمريكا را به سوي هزينه ها و مخارج بيشتر هدايت خواهد كرد.
براساس اين گزارش ، رويكرد اوباما كمي پيچيده تر است و اگر او بتواند نيروهاي آمريكايي را از عراق طي مدت زماني كه قول داده است خارج كند مي تواند سربازان و پول بيشتري را به افغانستان بفرستند. اگر وي لحن تقابلي با ايران را هم نرم تر كرده و به مذاكره روي بياورد. خواهد توانست ازيك تنازع پرهزينه اجتناب كند.


نظرات کاربران
ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.