مردم هنوز نسبت به جريان دوم خرداد ذهنيت منفي دارند

تلاش اين است كه مجموعه جريان اصولگرا با محوريت تشكل‌هاي عمده سياسي فرهنگي روحانيت از جمله جامعه روحانيت مبارز و جامعه مدرسين حوزه علميه قم با همان شيوه‌هايي كه در انتخابات مجلس خبرگان به نتايج خوبي دست پيدا كرديم با آن شيوه‌ها به وحدت برسيم. آرين‌منش گفت: مي‌خواهيم در اين انتخابات از تعدد كانديداها در جبهه اصولگرايي خودداري شود و يك فرد توانمند از ميان گزينه‌هاي كانديداهاي اصولگرا كه يكي از آنان ممكن است احمدي‌نژاد ...
يکشنبه، 5 آبان 1387
تخمین زمان مطالعه:
موارد بیشتر برای شما
مردم هنوز نسبت به جريان دوم خرداد ذهنيت منفي دارند
خبرگزاري فارس: عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي گفت: رئيس جمهور آينده كشور يك فرد اصولگرا خواهد بود. مردم هنوز نسبت به جريان دوم خرداد ذهنيت منفي دارند. 
جواد آرين‌منش امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد با اشاره به ذهنيت مردم نسبت به جريان اصلاح‌طلب افزود: بررسي‌ها نشان مي‌دهد مردم نسبت به اصلاح‌طلبان و دوم خردادي ها اقبال ندارند و به‌ دليل عملكردشان در هشت سال حاكميت داراي ذهنيت منفي نسبت به آنان هستند.
نايب رئيس كميسيون فرهنگي مجلس با بيان اينكه هنوز هم مردم به جريان اصولگرا اقبال دارند خاطر نشان كرد: به دليل اقبال مردم از جريان اصولگرايي رئيس جمهور آينده كشور يك فرد اصولگرا خواهد بود.
وي با اشاره به اقدامات جريان اصولگرا در رسيدن به كانديداي واحد رياست جمهوري ادامه داد: هنوز رايزني‌ها به جمع‌بندي و نتيجه نرسيده است.
نماينده مردم مشهد در مجلس ادامه داد: تلاش اين است كه مجموعه جريان اصولگرا با محوريت تشكل‌هاي عمده سياسي فرهنگي روحانيت از جمله جامعه روحانيت مبارز و جامعه مدرسين حوزه علميه قم با همان شيوه‌هايي كه در انتخابات مجلس خبرگان به نتايج خوبي دست پيدا كرديم با آن شيوه‌ها به وحدت برسيم.
آرين‌منش گفت: مي‌خواهيم در اين انتخابات از تعدد كانديداها در جبهه اصولگرايي خودداري شود و يك فرد توانمند از ميان گزينه‌هاي كانديداهاي اصولگرا كه يكي از آنان ممكن است احمدي‌نژاد باشد مورد بررسي و در نهايت مورد اتفاق نظر قرار گيرد.
 
 


ارسال نظر
با تشکر، نظر شما پس از بررسی و تایید در سایت قرار خواهد گرفت.
متاسفانه در برقراری ارتباط خطایی رخ داده. لطفاً دوباره تلاش کنید.